Jarní detox podle Jennifer Aniston. Díky zdravému receptu této herečky půjdou vaše kila dolů

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Jennifer Aniston Salat

Zdroj: Shutterstock/ Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Kolikrát jste na internetu objevili celebritu, která se podělila o recept na krásu? To se moc často nestává a jedna z velice známých zahraničních hereček se podělila o to, jakou očistu těla si na jaře dopřává.

Jennifer Aniston je americká herečka, producentka a režisérka. Herečka je také držitelkou Ceny Emmy a Zlatého glóbu za roli Rachel Greenové v seriálu Přátelé. Známá se stala především díky tomuto seriálu a dalším filmům, jako jsou například Millerovi na tripu nebo Až tak moc tě nežere.

Zdravý život, zdravý duch

Dvaapadesátiletá herečka dala fanouškům možnost nahlédnout do své každodenní wellness rutiny, která jí pomáhá být stále krásnou a svěží. A pokud byste si rádi vyzkoušeli životní styl známé hvězdy, máte jedinečnou příležitost.

„Vstávám v 8:30 nebo 9:00, ale chodím pozdě spát. Jsem noční sova,“ říká Jennifer. Ihned po probuzení vypije sklenici celerového džusu. Pití tohoto nápoje je velice oblíbené mezi celebritami, které pijí džus na lačný žaludek. Prý snižuje záněty a zlepšuje zdraví střev.

Krásná herečka je také jednou z celebrit, která se účastní přerušovaného půstu. To znamená jíst normálně po dobu osmi hodin denně, například od 9:00 do 17:00, a potom dalších šestnáct hodin nekonzumovat nic jiného než vodu, kávu a čaj.

Udělejte si doma salát, který herečka miluje

Přerušovaný půst je v posledních letech stále populárnějším trendem. Někteří lidé tvrdí, že může zlepšit paměť nebo náladu, ale vědci o tom stále nejsou přesvědčeni. Zatímco Jennifer říká, že se postí každý den, v neděli pak trochu podvádí a dopřeje si nějakou dobrotu.

Důležité je pro Jennifer také cvičení. Pětkrát týdně navštěvuje tréninky, které zahrnují jógu a box. Pojďme se ale podívat na oblíbený salát, který si herečka pravidelně dopřává. Má vysoký obsah vlákniny, železa a vitaminu C, tudíž je pro tělo tím pravým.

K salátu budete potřebovat 85 g quinoy, 235 ml vody, 1 svazek petržele, 4 nakládané okurky nakrájené na kostičky, dvě střední rajčata nakrájená na kostičky, jedno avokádo nakrájené na kostičky, dvě nebo tři lžíce extra panenského olivového oleje, sůl a pepř podle chuti.

V malé pánvi přiveďte osolenou vodu k varu, vmíchejte quinou a vařte patnáct minut. Po vychladnutí nasypte quinou do mísy, přidejte nakrájenou zeleninu, promíchejte a dochuťte. Tadá! Zdravý recept podle hollywoodské hvězdy máte na stole. Přejeme dobrou chuť.

Zdroj: Popsugar, CNBC
Autor: Pavel Světlý

Související články