Carrie ze Sexu ve městě prozradila své tipy pro krásnou postavu. Vyzkoušejte je i vy

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Carrie dieta

Zdroj: Shutterstock / Profimedia

Spousta lidí si neustále klade otázku, jak je to možné, že známé osobnosti vypadají skvěle i ve vyšším věku. Pokud si pamatujete na oblíbený seriál Sex ve městě, tak si pravděpodobně vzpomenete i na Carrie, která vypadá skvěle dodnes.

Sarah Jessica Parker je americká herečka a producentka. Za své účinkování v seriálu Sex ve městě obdržela čtyři Zlaté glóby a dvě ceny Emmy. Již od osmi let se objevovala na televizních obrazovkách, později pak zářila na Broadwayi.

Držte linii s Carrie

Jak to asi herečka dělá, že i ve svých padesáti šesti letech vypadá skvěle? Sarah nedodržuje přísně jen jednu dietu, rozhodla se rovnou pro několik diet najednou. Kombinuje Atkinsovu dietu, středomořskou stravu a South Beach dietu. Tento typ stravy se běžně označuje jako Hamptonova dieta.

Samotná strava se skládá z velkého množství zdravých potravin, jako jsou bílkoviny, čerstvé ovoce a zelenina a prakticky žádný zpracovaný cukr. Omezení cukru funguje pro většinu lidí, kteří se snaží zhubnout a vypadat skvěle.

Co je ale velice efektivní pro dlouhodobé udržení váhy, je omezení sacharidů. Když se herečka snaží zhubnout, omezí příjem sacharidů, dokud nedosáhne ideální hmotnosti. Pokud si pak chce svou váhu udržet, sní každý den malé množství komplexních sacharidů.

Jídelníček známé hvězdy

Na snídani volí Sarah jednoduché potraviny. Pokud spěchá, popadne bílý jogurt a přidá ovoce. Když má čas, posnídá vejce, která servíruje se špenátem a česnekem. Někdy přidá krůtí slaninu, své oblíbené jídlo.

Herečka má většinou nabitý den a oběd si dopřává mimo domov. Do svého jídla se snaží začlenit hodně čerstvého ovoce a zeleniny, protože jí dodává spoustu vitamínů a zvyšuje její přirozenou energii. Nízkotučný smetanový sýr, strouhaná mrkev, nakrájená okurka a krůtí maso jsou pro krásku jasná volba.

Večeře dává Sarah šanci zahrát si v kuchyni. Ráda si uvaří svíčkové maso s grilovanými houbami, cibulí a ananasem. Všechny pokrmy zní velice zajímavě, stejně jako svačinky, které si dopřává během dne. Nejčastěji totiž volí plátky ananasu s jogurtem nebo hrstkou syrových ořechů.

Ve volném čase cvičí jógu a pro udržení skvělé postavy volí kardio cvičení, které nepřesahuje třicet minut. Správná strava a cvičení vyžadují závazek. Doufáme, že vás tyto informace inspirovaly a rozhodnete se pro zdravější životní styl.

Zdroj: Rachael Attard

Autor: Pavel Světlý

Související články