Nejlepší vlastnosti Honor X8 v roce 2022

od Šárka Cvrkalová
Komerční sdělení
   2 minuty čtení
smartphone

Zdroj: Shutterstock

Smartphony honor x8 128gb jsou smartphony základní nebo nižší třídy. Má však také výhodu, že jde o pozoruhodné zařízení, jakým je procesor. Qualcomm Snapdragon 480+ je nejnovější SoC. Ve skutečnosti, ve srovnání s předchozím modelem, „honor X8 (bez 5G)“ se Snapdragonem 680, je tento SD480+ výkonnější čip s nižším rozsahem, ale 5G modem. Tímto způsobem věříme, že výhoda uživatelů z výměny. Tělo smartphonu využívá tradiční tvarový faktor, který vkládá přední fotoaparát do zářezu ve tvaru kapky vody v horní části obrazovky. Na zadní straně je fotoaparát Honor X8 5G konfigurován třikrát.

Displej a tělo Honor X8

X8 je vybaven 6,5palcovým IPS TFT LCD. Rozlišení je 720 × 1600 pixelů a hustota 270 PPI. Rozměry těla X8 jsou 163,7 x 75,1 x 8,7 mm a váží 194 g. X8 je chráněn jako plastová záda, přední rohové gorila sklo a plastový rám. Tento smartphone je k dispozici v černé i oceánově modré barvě.

Procesory a výkon Honor X8

Honor X8 se používá jako osmijádrový CPU (2×2,2 GHz Kryo 460 a 6×1,9 GHz Kryo 460), čipset-Qualcomm SM4350-AC Snapdragon 480 + 5G (8 nm) a grafika Adreno 619. X8 5G přichází v jedné variantě. Honor x8 128GB je interní úložiště a 6GB RAM. Smartphony Honor X8 běží na Androidu 11, Magic UI 4.2.

Fotoaparát Honor X8

Fotoaparát Honor X8 má 48MP hlavní snímač a širokoúhlý optický systém. Je také vybaven 5MP sekundárním fotoaparátem s ultraširokoúhlou optikou a třetím 2MP senzorem pro informace o hloubce. Zdůrazňujeme také přítomnost 8MP předního fotoaparátu na jeho zářezu. Kromě toho tu máme 5 000 mAh baterii, která podporuje rychlé nabíjení s výkonem 22,5 W. Smartphone bude k dispozici ve dvou barvách – modré a černé – ale prodeje a globální prodeje zatím nebyly oznámeny. Nakonec si všimněte, že tento smartphone má přístup ke službám Google a jste již uvedeni v oficiálním obchodě.

Baterie Honor X8

X8 je navržen tak, aby napájel Li-Po 4000 mAh nevyjímatelnou baterii mobilního telefonu. K dispozici je také rychlé nabíjení pro systém rychlého nabíjení 22,5 W.

Další funkce

Dnešní smartphony mají mnoho senzorů, které podporují lepší uživatelský zážitek. Akcelerometr je senzor, který měří pohyb a orientaci mobilního telefonu. Tento smartphone měl také čtečku otisků prstů. Účinnost a výkon GPU jsou o 130 % lepší než u jednotek předchozí generace, což z něj dělá smartphone pro rychlé hraní. Konstrukce systému na čipu navíc snižuje spotřebu energie po dlouhou dobu. Senzor identifikuje a ověřuje otisk prstu osoby, aby povolil nebo zakázal přístup ke smartphonu. Tento telefon Honor je vybaven senzorem přiblížení. Tento senzor přiblížení detekuje, jak blízko je váš telefon k vnějším objektům, jako jsou vaše uši. Toto je nejlepší smartphone pro čestné uživatele. Funkce dual SIM telefonu Honor X8 je ideální pro společnosti, které chtějí svým zaměstnancům poskytnout mobilní zařízení, které může poskytovat samostatná čísla a faktury pro osobní a firemní použití. Smartphone podporuje technologii rychlého nabíjení a je praktický, když zařízení potřebuje rychle pracovat.

Abyste si tedy mohli užívat všechny jeho funkce, musíte si jej koupit a užívat si jej dlouhodobě. Můžete si jej koupit online z oficiálních stránek společnosti Honor nebo od jakéhokoli autentického prodejce.

Související články