Patrik (32): Rozlučka se svobodou se stala noční můrou. Srdce jsem měl až v krku a věděl, že to nedopadne dobře

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Muz rozlucka

Zdroj: Shutterstock

Patrik měl před svatbou. Jak už to tak bývá, kamarádi pro něho připravili rozlučku se svobodou. Oslavu ale Patrikovi zkazila přítomnost člověka, kterého zrovna na své rozlučce vidět nechtěl.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Do svatby zbýval jen týden a podle zažité tradice připravil Patrikův svědek v sobotu parádní plán. Společně s několika dalšími přáteli se měl Patrik náležitě rozloučit se svobodným životem a připravit se na chomout.

Od začátku to byla jízda

Když jsem svého kamaráda Honzu žádal o to, aby mi šel za svědka, v jeho očích se mihly jiskřičky při představě, co pro mě připraví v rámci rozlučky. Na tenhle svědkův úkol se totiž těšil od chvíle, kdy jsem se mu svěřil, že s přítelkyní Nikolou uvažujeme o svatbě.

Společně s dalšími kamarády mě vyzvedli v sobotu krátce po obědě a od samého začátku to byla jízda. Přijeli pro mě limuzínou, ve které na mě kromě přátel čekaly také litry alkoholu. Parádní pánská jízda mohla začít!

Z klubu do klubu

Kamarád Honza vymyslel opravdu luxusní plán. Z prvního klubu jsme se během odpoledne a následně i večera přemísťovali z místa na místo.

Zašli jsme na večeři, zajezdili si na motokárách, dokonce jsme v rámci jeho plánu byli i na kuželkách. Čas běžel tak rychle, že byl najednou večer a my zapadli do dalšího podniku.

Alkohol tekl proudem, dobře jsme se bavili. Kamarádi byli samý vtípek, opravdu jsem si pro svoji rozlučku se svobodou nemohl vybrat lepší partu.

Srdce jsem měl až v krku. Tohle nedopadne dobře!

Když se můj svědek vytasil se šerpou, na které bylo anglicky napsáno „budoucí ženich“, smíchem jsem se málem počůral. Tyhle srandy jsou typické spíše na dámské rozlučce, přesto jsem si šerpu nechal a hrdě ji celý večer nosil.

Šel jsem pro další rundu pití, a najednou jsem se zasekl na místě. Nedaleko jsem totiž spatřil někoho, koho jsem zrovna na své rozlučce vidět nechtěl. I ona si mě všimla a mně rázem došlo, že tohle nedopadne dobře.

Dostal jsem pořádnou facku

Do onoho klubu, kde jsem byl s přáteli, přišla i Lenka. Známe se asi dva roky a rok a půl spolu tajně spíme. Je to moje milenka, které jsem se nechtěl vzdát, přestože se budu brzy ženit.

Problém byl ale v tom, že Lenka nevěděla, že je milenka. Nikdy jsem jí nepřiznal, že mám přítelkyni. Ona si celou dobu myslela, že chci jen volný vztah, kdy se čas od času sejdeme a užijeme si. Teď ale pochopila, že je to jinak. A já dostal takovou facku, jako ještě nikdy v životě.

Když jsem se to Lence snažil následující den vysvětlit, nenechala mě. Zablokovala si moje číslo. Když jsem na ni čekal před domem, kde bydlí, prošla okolo mě, jako by mě neviděla. Kolikrát jsem si říkal, že bych se měl milenky zbavit, protože to vůči mé nyní již manželce není fér. Nenapadlo mě ale, že se to jednoho dne vyřeší za mě.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články