Petra (48): Po návratu z práce jsem zaslechla ruch v ložnici. Neuvěříte, koho jsem našla v naší manželské posteli

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
zena sok postel

Zdroj: Shutterstock

Petra se vracela z práce a toho dne měla všeho plné zuby. Náročná směna ji stála mnoho fyzické i psychické energie a Petra se těšila, že si dá doma nohy na stůl. Hned po návratu ale zaslechla podivný hluk vycházející z ložnice.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Se svým zážitkem, na který jen tak nezapomene, se Petra rozhodla svěřit prostřednictvím e-mailu. Popsala v něm, koho našla v jejich manželské posteli a jak s ní tenhle objev zamával.

Těšila jsem se na chvíli klidu

Petra za sebou měla náročnou směnu v práci. Od doby, kdy začala koronakrize a lidí postupně ubývalo, pracovala na 110 % a často toho měla doslova plné zuby.

„Ten den mě hodně vyšťavil,“ přiznává. „Doploužila jsem se domů a těšila se, jak si dám nohy nahoru, pustím si včerejší díl seriálu a chvíli nebudu dělat vůbec, ale vůbec nic,“ pokračuje.

Doma toho odpoledne neměl nikdo být. Manžel měl mít odpolední směnu a syn ohlásil, že bude u kamaráda. Petra se proto opravdu těšila, že ji nebude nikdo rušit.

Z ložnice jsem zaslechla divné zvuky

„Když se vracíte domů, kde nikdo není, očekáváte naprostý klid,“ píše Petra. „Já jsem ale už ve chvíli, kdy jsem otevřela dveře do předsíně, zaslechla zvuk vycházející z ložnice,“ napíná nás.

Přiznala se, že ji jako úplně první možnost napadl manžel a nějaká jeho milenka. Nyní se za své myšlenky stydí, ale právě nevěra byla první věc, nad kterou se zamyslela, když zaslechla zvuky za dveřmi jejich ložnice.

„Bála jsem se otevřít dveře a toho, co za nimi uvidím,“ netají se pisatelka. „Jenže to, co jsem v ložnici našla, jsem nečekala ani v nejmenším.“

Málem to se mnou švihlo!

O něčí přítomnosti v ložnici nemohlo být pochyb. Z místnosti se ozýval hluk a rány. Petru napadlo, že by to snad mohl být i zloděj.

„Opatrně jsem otevřela dveře do ložnice a v tom okamžiku to se mnou málem švihlo,“ dozvídáme se od Petry. „Něco takového jsem rozhodně nečekala a z toho pohledu se mi chtělo brečet,“ přiznává.

V ložnici to byla naprostá katastrofa. Jako by se tam přehnal hurikán. A pak si Petra všimla viníka, který měl celou tu spoušť na svědomí.

Byla to manželova vina

V manželské posteli Petra našla cizí kočku. A aby toho nebylo málo, nezvaná chlupatá potvora udělala v celé místnosti neskutečný nepořádek.

„Všimla jsem si otevřených balkonových dveří a došlo mi, kudy se sem dostala,“ napsala Petra a dodala, že to byla manželova vina, protože on dveře ráno nezavřel.

„Všude byl nepořádek, některé věci byly rozdrápané, na zemi vysypaná hlína z květináčů, věci z poliček shozené,“ popisuje naše čtenářka, jak to po návštěvě cizí kočky u nich v ložnici vypadalo.

Od té doby si dávají s manželem o to větší pozor, jestli zavírají balkonové dveře. Místo odpočinku, na který se Petra tolik těšila, totiž strávila zbytek dne úklidem.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články