Oslňte partnera dokonalým klínem. Víme, jak toho docílit

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
intimni partie

Zdroj: Shutterstock

Milování má být zážitkem, který si užijete vy i váš partner. K tomu ale dojde pouze za předpokladu, že budete oba vzorně připraveni. Není to totiž pouze o tom skočit do postele a jít na věc. Hezká noc vyžaduje dlouhodobé návyky. Sepsali jsme pro vás pár rad, jak docílit dokonalého klínu.

A to především ve chvíli, kdy si rádi užíváte také orálně. Chcete svému partnerovi chutnat? Není samozřejmostí, že bude některé praktiky provozovat rád a sám od sebe.

Pokud se o sebe budete starat, je ale jasné, že proměníte váš milostný život v pohádku, která se bude pravděpodobně opakovat několikrát do týdne. Co dělat, abyste svému partnerovi tam dole chutnala i voněla?

Dodržujte hygienu

Před každým milováním je ideální se osprchovat. I když někdy se situace zkrátka „stane“. Pokud ale očekáváte, že k něčemu dojde, raději si sprchu dejte. Používejte na intimní hygienu jen speciální mýdla, která jsou k tomu určena.

Užívání šamponů a mýdel na tělo vás může podráždit, kromě toho neodstraní všechny bakterie. Dalším pravidlem je osprchovat se ihned po milování. I v tomto případě je nám ale jasné, že někdy člověk raději usne schoulený v náručí partnera.

Jedno jablko denně

Existuje celá řada informací o tom, co má jíst muž, aby jeho sperma chutnalo sladce. Mezi tyto potraviny patří například celer nebo ananas. Málokdo už vám ale řekne, co má jíst žena.

Abyste udržela své intimní místo svěží a voňavé, stačí podle sexuologů sníst jedno jablko denně. Díky tomu odstraníte nepříjemné pachy a budete vždy situaci také vhodně vonět.

Spodní prádlo z bavlny

Některé kožené oblečky nebo silikonové kalhotky jsou sice svůdné, po jejich sundání se ale svůdně cítit nebudete. Zápach, který se ve vašich intimních místech tvoří, je způsoben pocením a bakteriemi.

Proto vám doporučujeme používat přes den vždy bavlněné prádlo. Pokud svého přítele chcete večer svést, převlečte se až těsně před akcí. Jinak totiž docílíte leda toho, že omdlí hrůzou.

Spěte raději naostro

Bavlněné prádlo je sice na tvorbu bakterií méně nebezpečné, ale na druhou stranu v noci se člověk hodně potí a je lepší nechat své tělo volně dýchat. Ideálně spěte jen v noční košili.

Pokud dopřejete svému tělu volnost, bude to pro vás nejen hygienické, ale také se lépe vyspíte, protože vás nikde nebude nic tlačit ani dřít. Pamatujte si proto, že spánek od dnešního dne už zásadně jen naostro.

Méně stresu zajistí spokojené milování

Stres ovlivňuje všechno. Možná se to nezdá, ale pokud budete žít ve stresu, řešit každou maličkost a nedokážete si odpočinou fyzicky ani psychicky, vaše intimní partie to poznají.

A váš partner zase pozná, že dnes nejste připravená. Snažte se tedy brát všechno trochu víc s klidem, užívejte si života, dodržujte všechna pravidla a uvidíte, že si užijete každý večer.

Autor: Shani Maiová

Související články