Masáž varlat není jen příslibem požitku. Může i prospět

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
masaz varlat

Zdroj: Shutterstock

Když se řekne masáž varlat, většina lidí se automaticky ve svých představách přesune do ložnice, kde si vybaví zajímavé sexuální zpestření. Muži masáž varlat určitě uvítají a budou ji vnímat jako zajímavé ozvláštnění intimních radovánek. Víte ale, že masáž této části mužského těla může i prospět?

A to nejen celkovému sexuálnímu požitku. Může totiž pomoci odhalit případný zdravotní problém, o kterém mnohdy nemusí mít tušení ani onen šťastlivec, jehož kuličky vezmete do dlaně.

Často opomíjená součást mužského těla

Co si budeme povídat – zatímco partnerově chloubě věnujete docela dost pozornosti, pokud jde o varlata, těm už se tolik vaší lásky nedostává. Není to škoda? Pro varlata tedy rozhodně, a to nemusíme zmiňovat vaši drahou polovičku.

Zapojte masáž varlat do předehry nebo ji partnerovi dopřejte jen tak. Není na tom nic špatného a rozhodně není potřeba se této části jeho těla vyhýbat.

Jak na to? Hlavně pomalu!

Možná nemáte s masáží varlat moc zkušeností, možná dokonce vůbec žádné. Vše se ale má zkusit, proto nic nebrání tomu, abyste to zkusili i vy. Pokud se ptáte, jak správně na to, hned v úvodu je určitě na místě upozornit, abyste na to šli pomalu.

Varlata jsou hodně citlivá část těla, která dokáže přinést nepopsatelnou rozkoš. Když se s nimi ale zachází necitlivě, může to být i velmi nepříjemné. A dokonce to může i bolet.

Sledujte partnerovy reakce

Od začátku, kdy si začnete hrát s partnerovými kuličkami, sledujte jeho reakce. I když si totiž dáte pozor a budete vše provádět s maximálním citem, může se stát, že mu to bude z nějakého důvodu nepříjemné. Dá to určitě najevo.

Může sebou cuknout, odtáhnout se nebo znepokojeně zasyčet. V tom případě přestaňte nebo zkuste dělat něco jiného.
Masáž varlat může odhalit i zdravotní problém

Ačkoli si muži na své chloubě zakládají a věnují jí pozornost, snadno přehlédnou nějakou nepatřičnost. Vy budete při masáži velmi blízko varlat, navíc je budete mít v rukou úplně jinak než váš partner. Může se stát, že objevíte něco, co se vám nebude zdát v pořádku. Tehdy zpozorněte, partnera na to upozorněte a případně vyhledejte pomoc lékaře.

Zdroj: traditionalbodywork.com, celineremy.com, bety.cz
Autor: Karolína Nezbedová

Související články