Už nikdy! Proč se vyhýbat erotickým seznamkám?

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Erotická seznamka. Krásné křivky, dámy za přijatelnou cenu nebo dokonce zdarma. Ženy se dají filtrovat podle váhy, barvy vlasů, nebo věku. To vše tam lze najít. V dnešním článku se podíváme na 3 důvody, proč byste se měli, pánové, těmto seznamkám obloukem vyhnout a raději si najít partnerku někde jinde. Erotické seznamky zde byly, jsou a budou, jaká ale skrývají tajemství?

1.Falešné účty

Vidíte profil 20 leté dlouhonohé blondýnky, která nabízí erotické hrátky zdarma? Nebo spíš 20 takových? Sex seznamky se hemží falešnými profily, kdy po sjednané schůzce s krásnou kopií Seleny Gomez zjístíte, že je to ve skutečnosti 45 letá obtloustlá, znuděná hydra a to skutečně nechcete. Nebo narazíte na úchyla, který si myslí, že když už na tu schůzku přijdete, tak s ním budete mít sex, i když nejste homosexuál.

2. Pohlavní choroby

Když už se vám stane, že osoba z internetu byla opravdu tou, za kterou se vydávala, může se lehce stát, že bude nakažena pohlavní chorobou. Za lehký příplatek Vám samozřejmě nabídne minimálně orální uspokojení „bez“, v tom „lepším“ případě rovnou sex bez ochrany. Pamatujte na to, že pokud toto nabídne Vám, nabídne to každému. Ego pryč. Kdybyste byl tak přitažlivý, nechodil byste na online sex seznamky. To, že vám k tomu řekne, že se jí tak moc líbíte, že udělá vyjímku a jen vy můžete „bez“, neznamená, že to je pravda. Proto pokud se už vydáte na toto sexuální dobrodružství, chraňte se!

Na erotických seznamkách najdete krásné dívky. Jsou ale reálné?

Na erotických seznamkách najdete krásné dívky. Jsou ale reálné?

 

[do_widget id=colormag_featured_posts_slider_widget-25]

 

3. Vaší vyvolenou to stejně nenahradí

Chodíte na erotické seznamky z důvodu, že vás to doma s manželkou přestalo bavit? Nebo tajně milujete svoji nejlepší kamarádku a bojíte se jí to říct? Sexem přes seznamku si moc nepomůžete. Rodinné problémy to nevyřeší a raději zkuste svoji kamarádku sbalit, protože sex s lehkou děvou Vám jen stejně způsobí iluzi, při které si onu kamarádku budete představovat. To vám ublíží jak psychicky, tak i ekonomicky – sex přes erotickou seznamku zdarma nebude.

 

Tvojechvilka.cz

Související články