Tenhle fígl zvýší šanci na výhru ve Sportce až 500x. O co se jedná?

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
stastna zena

Zdroj: Shutterstock

Mrzí vás, že v jednom sloupečku můžete zaškrtnout maximálně šest čísel? Přáli byste si, aby existoval jednoduchý způsob, který by vás přiblížil k vysněnému jackpotu? Máme pro vás dobrou zprávu. Se systémovým sázením si můžete vsadit až na 15 čísel a pravděpodobnost vaší výhry tak vyroste až pětsetkrát!

Systémové sázení je ideální pro všechny, kdo neradi spoléhají na náhodu a chtějí své štěstěně vyrazit naproti. Patříte k nim i vy? Kromě vybírání vlastních čísel si můžete nechat poradit od léty ověřené statistiky. A nebojte, žádné znalosti matematiky nebudete potřebovat.

Když šest čísel nestačí

Ve Sportce se sice losuje kombinace šesti čísel, to ovšem neznamená, že za svým štěstím nemůžete vykročit s více číslicemi. Co takhle to zkusit se sedmi, osmi nebo dokonce patnácti? Usnadníte si práci při vymýšlení jednotlivých kombinací a vaše šance na výhru raketově porostou.

Funguje to jednoduše. V kolonce Systém zvolíte, s kolika čísly chcete hrát, a v jednom sloupečku pak dle svého rozhodnutí zaškrtnete sedm až patnáct čísel. Počítač z nich následně vytvoří šestičíselné kombinace. Pokud si navíc vsadíte alespoň na osm čísel, zařadíte se do slosování o Superjackpot.

Vyhrajte s pětisetnásobnou šancí

A jak to vypadá v praxi? Dejme tomu, že si chcete zahrát o Superjackpot. Potřebujete tedy alespoň osm čísel, z nichž systém automaticky vytvoří 28 šestičíselných kombinací. Za každou se platí jako za jeden sloupek, v tomto případě byste tedy zaplatili 560 Kč, respektive 580 Kč za sázku s doplňkovkou Šancí.

V případě, že byste chtěli využít celý potenciál systémového sázení, vzrostla by vaše šance na výhru pětsetkrát. Sázka na patnáct čísel totiž odpovídá 5005 vsazeným sloupečkům. Nejde samozřejmě o levný tiket a ideální je pro větší skupiny hráčů.

Více výher najednou? Ano!

Systémové sázení má ještě jednu výhodu – na jednu sázenku totiž můžete vyhrát i několik výher v dalších pořadích. To se před pár lety povedlo jednomu našemu sázejícímu, který si ve Sportce vsadil 15 čísel. Ze slosování si odnesl jackpot v hodnotě 56 milionů korun a spolu s ním 54 výher ve druhém pořadí, 540 výher ve čtvrtém pořadí a 1680 výher v pořadí pátém.

Dejte systémovým sázkám šanci i vy a nadělte si pořádný dárek. Vyzkoušejte je třeba u Sportky, tiket si můžete pořídit i z pohodlí domova.

Autor: redakce
18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články