Podvádí vás? Toto chování odhalí jeho nevěru!

od Nikola Jaroschová
   3 minuty čtení

Nevěra je fenomén, který byl, je a bude existovat po celou existenci lidstva. Nevěra je nejčastěji důsledkem toho, že jsme ve vztahu unaveni, přijde nám, že jsme se zastavili na místě, a tak hledáme cestu ven. Mít milenku či milence může být jednorázová záležitost, a nebo to může trvat i několik let. Každopádně výsledek nevěry bývá vždy stejný – zjištění, hádky, bolest, zklamání, rozchod. Pojďme se podívat na časté náznaky toho, že vás váš partner podvádí.

 

Vyhledává soukromí

Vždy to byl veselý a společenský typ. Teď je ale nevrlý a jak má možnost, tak vyhledává soukromí, kde nebude rušen? Dříve před vámi klidně telefonoval, ale teď odchází do jiné místnosti a snaží se mluvit tiše? To je jasná známka toho, že se něco děje. Buď pro vás chystá překvapení, a to si řekněme upřímně, moc často nestává, a nebo je v tom někdo další. Zkuste ho nenápadnými otázkami dostat tam, kam potřebujete a uvidíte, zda se v tom zamotá a nebo přijde s logickým vysvětlením.

 

Skrývá před vámi mobil

Skrývání mobilu, přehnaně rychlé reakce, kdykoliv mu pípne mobil. Drží mobil neustále v ruce, kontroluje ho a nevzdá se ho ani, když jde do koupelny. To vše jsou náznaky, že se v mobilu může skrývat důkaz o jeho dalším poměru. Pokud mu dříve nevadilo, že jste mu projížděla instagram na jeho mobilu, ale teď vystartuje hned, jakmile si chcete vyfotit selfie, tak je zle.

[do_widget id=colormag_featured_posts_slider_widget-25]

“Zdržel se v práci”

Není snad ohranější výmluvy, než nucené zdržení v práci. Pokud se zdrží v práci jednou za měsíc a ještě přijde domu s kytkou, aby vám vynahradil ztracený čas, není potřeba se znepokojovat. Všichni chodíme do práce a víme, že se občas musí zdržet každý.
Opačná situace ale nastává, pokud se “musí” v práci zdržet třikrát v týdnu a jednou za dva týdny musí do práce na chvíli i v sobotu? Vsaďte boty na nevěru.

Často se zdržuje v práci až do noci? To bývá častý signál nevěry

 

Moc utrácí

Drív jste společně řešili všechny výdaje, přepočítavali každou korunu, ale teď nechce, abyste věděla za co utrácí peníze? Nosil dřív domu peníze a teď najednou “musel” něco neodkladného zaplatit? Pokud nemáte auto, které potřebovalo vyměnit brzdy, tak byly možná peníze investovány do náhrdelníku či prstýnku pro někoho jiného. Jako vždy není na místě dělat ukvapené závěry, ale zbystřit a pozorovat další vývoj.

 

Chová se k vám bezdůvodně útočně

Když se ho zeptáte, kde byl a co dělal nebo kde se zdržel, okamžitě je podrážděný a odpoví stylem: “Jsem snad tvůj pejsek?” “Musím ti řikat i to, kdy jsem se došel vyčůrat?” nebo “Taky se tě neptám, co ty kde děláš”, můžete si být jistá, že má před vámi tajemství.

 

Nechce sex

Snažíte se ho svádět a zažít s ním pěkný večer, ale už delší dobu je to bezvýsledné? A nejhorší reakce přichází, když se zdržel v práci? Je tu samozřejmě možnost, že se necítí ve své kůži a nemá náladu. Pokud je tento stav ale dlouhodobý, snažila jste se s ním o tom mluvit a stále se výsledek nedostavil, možná v tom hraje roli někdo třetí. Také je možné, že váš partner sice nemá nikoho třetího, ale našel zálibu v pornu, což také není žádná výhra. O závislosti na filmech pro dospělé a jak situaci řešit si můžete přečíst zde.

 

Nechce sex? To je malér!

 

Není mnoho vztahů, které dokáží nevěru překonat, aniž by to nebylo předmětem následných hádek. Proto si před tím, než „ulítnete“, v hlavě ujasněte, jestli vám opravdu stojí za to, zničit si vybudovaný vztah. Většinou vás to s milencem přestane po chvíli bavit a zjistíte, že ten váš není tak špatný.

 

tvojechvilka.cz

Související články