Sex s ex? Ano, ale držte se těchto rad!

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Už k sobě nepatříte. Společní přátelé váš rozchod konečně vstřebali a rodiče vám každý druhý den ukazují single partnera, který by se k vám “tak božsky hodil”. Vy ale i přesto cítíte, že vás k sobě něco táhne. Kdykoliv se vidíte, vzplane jiskra a vzpomenete si na ty krásné chvíle, kdy jste byli spolu a milovali se na všech možných místech. Dobře se znáte, víte, kam a kdy sáhnout, co čekat od přirození toho druhého, kde přitlačit a kde naopak ubrat. Nestydíte se ani za vaše nedostatky tam dole, protože jste se milovali tolikrát, že už vám to přijde naprosto normální.
Pokud nestojí v cestě nikdo třetí a nebo vám to nevadí, proč si neužít nezávazného sexu i po rozchodu? Jen do toho!

Ale držte se těchto pravidel:

1) Jde jen o sex


Je velmi důležité, abyste to oba vnímali stejně. Pokud vy hledáte jen nezávazné uvolnění a sex s ex, ale on to vnímá jako možnost se k vám opět dostat, tak to nikdy nedělejte! Pokud k němu stále něco cítíte a nebo on k vám, tak vám to vaše pocity jen zhorší!

 

2) Sex a ven

Když se pomilujete s bývalým partnerem, tak je důležité nezabřednout do scénáře, který jste praktikovali ještě jako partneři. Žádná společná sprcha, žádný spánek na jedné posteli nebo povídání ještě 2 hodiny. Prostě se seberte a odejděte. Pokud bude naléhat, abyste zůstala, tak to nevěstí nic dobrého. Šlo přece jen o sex, ne?

[do_widget id=colormag_featured_posts_slider_widget-25]

3) Ujasněte si mantinely

Berete to jako jednorázovku? Nebo chce mít sex s ex pravidelně? Je velmi důležité si nastavit mantinel jak ve vaší hlavě, tak následně i s ex partnerem, abyste předešli zbytečným očekáváním a následným výčitkám svědomí. Pokud si jeden z vás najde partnera, přestaňte se okamžitě vídat. Jinak z toho může být další ztracený vztah plný nevěry a lží.

 

4) Chraňte se

Zaprvé jde o vaše a jeho zdraví. Nespali jste spolu už nějakou dobu. Všichni víme, že pravda může být jinde než vám váš protějšek řekne ohledně jeho sexuálních partnerů a to nechcete riskovat. Nikdo netvrdí, že má váš ex HIV nebo jiné pohlavní choroby, ale nechcete být potom nemile překvapená. Když jste spolu ještě chodili, provozovali jste často nechráněný sex a věřili jste ve zdraví toho druhého. Také jste si namlouvali, že když to nestihne, tak to nějak vyřešíte? To teď rozhodně neriskujte. Za rok byste mohla jezdit s kočárem a sypat si popel na hlavu by už bylo pozdě.

 

5) Jednou a stop

Možná jste si mysleli, že sex s bývalým partnerem bude úžasný a on jediný věděl, jak vám to udělat. A nakonec, když dojde na věc, vlastně to tak úžasné ani nebylo. Tím se vůbec netrapte. Aspoň jste si ověřila, že nikdo není dokonalý a vy můžete pokračovat v lovu svého pana Božského.

 

6) Uznejte city

Cítíte, že jste do něj opět zamilovaná? To přesně nechcete! Pokud chcete praktikovat nezávazný sex s bývalým partnerem, nemůže to jeden z vás brát jako příležitost k obnovení vztahu. To je začátek konce.

 

7) Chcete opět vztah?

Pokud cítíte, že to z vaší strany není čistě o sexu, ale chtěli byste s vaším  bývalým opět chodit a mít ho jako plnohodnotného životního partnera, tak začněte od začátku! Žádný nahodilý sex bez závazků. Jděte na šipky, nechte se pozvat do oblíbené kavárny, kde začal váš minulý vztah s ním, držte se za ruce a hrajte nedostupnou. Pokud to cítí partner stejně, přistoupí na tuto hru. Pokud ne, víte na čem jste a můžete se posunout dál.

 

A co vy? Jaký byl váš sex s ex partnerem?

 

tvojechvilka.cz

Související články