Mám se s ním rozejít? Tyto důvody Vám napoví!

od Nikola Jaroschová
   3 minuty čtení

Jste se svým partnerem už věčnost, takže vás myšlenky na rozchod ani nenapadají. Máte zajetý systém, víte co budete dělat v pátek večer (jako obvykle), kdy vstáváte, co kdy jíte a stereotyp je cítit na každém kroku. Dnes se podíváme na důvody, které by vás měly minimálně přivést k serioznímu zamyšlení se nad tím, zda se vyplatí ve vztahu pokračovat, a nebo zvolit rozchod a posunout svůj život dopředu!

 

1. Nikdy od něj neslyšíte kompliment

Jen proto, že spolu jste někdy i několik let, tak to neznamená, že Vám partner nemůže pochválit účes, šaty a nebo prostě neříct „Dneska ti to sekne!“
Naopak! Pokud si už ani nevzpomenete na den, kdy Vám přítel naposledy vysekl kompliment, je to velice špatně! Ženy si zaslouží úctu, rozmazlování, dárky a komplimenty! Pokud si ten váš myslí, že když vás dostal, tak se ho toto netýká, je čas mu poděkovat a jít dál.

 

2. Nikdy nedělá to, co baví vás, protože nechce

Jste vegetariánka a žádáte po něm, abyste zašli jednou za měsíc do vegetariánské restaurace a on odmítne se slovy, že si rád dává masíčko a nikam nejde? Cože!?!? To má být láska?

Vztah je o kompromisech a dělání šťastnou druhou polovičku. Pokud odmítá dělat věci, které vy máte ráda (a není to modlení v mešitě), jen proto, protože to on nemá rád, je něco špatně. Kdyby vás opravdu miloval, tak se přemůže a udělá to pro vás.

[do_widget id=colormag_featured_posts_slider_widget-25]

3. Nezajímá ho, co děláte

Sportujete, malujete, meditujete, pracujete. Pokud ho nezajímá to, co děláte, nezeptá se, jak bylo v práci nebo nevyhledává možnost, jak s vámi trávit čas třeba při sportu, zaslouží si vůbec vaši pěči a pozornost?

Rozchod může bolet

Rozchod může bolet

4. Na nic se neptá

Máte tichou domácnost. Kouká na televizi, sní jídlo, které uvaříte a pak suše oznámí, že jde spát. Takto nevypadá idylický vztah. Pokud ho nezajímáte a nezajímá ho ani to, jak jste se měla nebo jestli nemáte nějaké problémy, potom byste se měla přestat zajímat o něj a najít si někoho, kdo si vás bude vážit. Třeba váš nejlepší kamarád?!

 

5. Podvedl Vás

Podvedl vás? Nebo vás dokonce stále podvádí? Zde platí jedno pravidlo, a to sice, že „Podvedl jednou, podvede opět“. Nejde o to, zda to byl spontánní sex a nebo pravidelné schůzky. Nevěru považuji za nejhorší čin ve vztahu, který vás při odhalení raní takovým způsobem, který by vám milující člověk nikdy neudělal.
Zbavte se ho a najděte si někoho věrného.

A co vy? Jaký byl váš poslední rozchod?

A co vy? Jaký byl váš poslední rozchod?

6. Nerespektuje Vás

Nerespektuje váš názor. Chcete jet v létě na Bali, ale on řekne, že se pojede do Řecka, protože to chce on. Jdete do kina a ani se vás nezeptá, na jaký film byste chtěla, protože on už si ho vybral. Takových věcí je bezpočet. Pokud vás nerespektuje, vaše názory, vaši práci a úspěchy, nemá ve vašem životě co dělat!

 

7. Investuje do kryptoměn

Všichni víme, že jsou kryptoměny zlo a pouhá prodělečná spekulace, která přivádí lidi na mizinu (viz v tomto článku podle skutečné události). Gambleři a spekulanti jsou pro vás nebezpeční a mohou vám způsobit finanční problémy. Obloukem se jim vyhněte a najděte si slušného, pracujícího člověka se stabilním příjmem.

 

Tvojechvilka.cz

Související články