Znamení zvěrokruhu, která by spolu neměla nikdy chodit

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Nehodit se k sobe

Zdroj: Shutterstock

Láska si nevybírá, ale po určité době se začnou objevovat první neshody a u některých kombinací znamení zvěrokruhu k nim dochází dříve a mnohem častěji. Zjistěte, kterému znamení byste se měli vyhnout.

Beran a Rak

Berani milují rychlý pohyb, a když se objeví příležitost k romantickému sblížení, neváhají a chopí se jí. To však nefunguje na Raky, kteří jsou sentimentální a potřebují čas, aby si náležitě vybudovali důvěru. Romantika je pro ně umělecké dílo a lpí na detailech.

Promyšlená gesta, která partneři společně postupem času budují, jako je koupě oblíbené lahve vína na rande, udržují vášeň Raků na uzdě. Bohužel než se Rak odváží dát city plně najevo, Beran už předpokládá, že do něj Rak není zamilovaný, a jde dál.

Blíženci a Štír

Volně se pohybující mysl Blíženců může vést k tomu, že zastávají zdánlivě protichůdné názory, což může Štíra, který potřebuje vždy vědět, jak se jeho partner ke všemu staví, vyděsit.

Pokud se jim neustále hýbe půda pod nohama, nebudou se Štíři cítit natolik bezpečně, aby vložili své srdce do trvalého partnerství. Blíženci se naopak nejlépe cítí v dynamickém prostředí a potřebují být přijímáni jako proměnliví podivíni.

Kozoroh a Střelec

Pokud by se Kozoroh dal shrnout jedním slovem, bylo by to „profesionál“. Kozorozi jsou pracovití, ambiciózní a vztahy myslí vážně, což z nich může udělat neuvěřitelně romantické a spolehlivé životní partnery.

Na druhou stranu Střelci jsou spíše roztržití géniové. Koho zajímá, že přijdou pozdě, s neučesanými vlasy a špatně zapnutými knoflíky? Vědí, že dokážou okouzlit všechny v místnosti, aby jim odpustili. Kromě Kozoroha, ten nedbalost nepromíjí.

Býk a Vodnář

Býk je stabilní a předvídatelný, zejména v emocionálních záležitostech. To může pro některé znamenat romantiku a spolehlivost, pro jiné stagnaci. Pro Vodnáře, inovátory zvěrokruhu, je dělání stále stejných věcí stejným způsobem rutinou, která je brzy začne dusit.

Nejvíce je vzrušuje originalita a potřebují, aby je osoba, s níž chodí, intelektuálně a umělecky stimulovala. Pro pečujícího Býka to zní jako spousta promarněné energie. Jakmile najdou to, co jim vyhovuje, proč to měnit? Ale Vodnáři odmítající monotónnost vztah raději ukončí.

Lev a Ryby

Citlivé Ryby překypují empatií pro druhé. A odvážní Lvi překypují láskou k sobě samým a věrností své rodině a od partnera žádají to stejné.

Pokud Lva naštve kolegyně v práci, začne ji pomlouvat, jenže Ryby ji začnou obhajovat. Ryby totiž nechrání jen rodinu, ale všechny, což Lev nikdy nepochopí.

Panna a Váhy

Vtip Panen patří k nejlepším v celém zvěrokruhu a vychází z jejich realistické povahy. Hořkosti života je pro ně třeba čelit poctivě a s humorem. Pro romantické Váhy je však jejich humor těžko stravitelný.

V lásce i v životě jsou Váhy optimisté a mají sklon věřit, že když se spolupracuje, je možné téměř všechno. Ale to, co jim připadá inspirativní, připadá Panně naprosto naivní, a Váhy ji kvůli tomu považují za bručouna.

Zdroj: purewow.com, brides.com
Autor: Dominika Jandorová

Související články