Krása a kouzlo podle zvěrokruhu: Některá znamení vás okouzlí smyslem pro humor, jiná jsou vášniví partneři

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Znameni krasa

Zdroj: Shutterstock

Některá znamení se spoléhají spíše na prvoplánovou krásu, jiná sází na kombinaci šarmu, humoru a laskavosti. Každé znamení s sebou nese určitý soubor půvabů, určujících rysů a estetické přitažlivosti. Jak jste na tom vy?

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Berani se nebojí vyniknout a být středem pozornosti, což platí i pro jejich módu. Neoblékají se podle trendů, ale naopak inspirují ostatní, jako to dělá třeba rapper Lil Nas X.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Býci chtějí být hlavně sami sebou. Muzikant Iggy Pop nebo zpěvačka Lizo nehledí na názory ostatních, ale oblékají se s cílem získat pozornost. V případě Iggyho Popa se někdy ani neobléknou.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Přemýšliví Blíženci jsou schopni i z obyčejné konverzace stvořit umění. Nikdy nevíte, co řeknou, udělají nebo co si obléknou. Setkání s Andy Cohenem či Naomi Campbellovou tak bude vždycky plné překvapení.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Raka přirozeně přitahuje krása a snaží se sdílet své poznatky s celým světem. Také jeho oblečení působí přívětivým a uklidňujícím dojmem. Taková Pamela Anderson vyvolává dojem, že se o vás za každé situace postará.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Znamení vřelé povahy, Lev, se může pyšnit krásnými vlasy, někdy takřka hřívou. Mick Jagger svým charismatem a nezkrotnými vlasy dodnes bourá sály.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panna, nadšená detailistka, dokáže snadno najít prostor pro zlepšení ve všech věcech a u všech lidí. I na sebe je velmi přísná a obléká se s důrazem na sebemenší doplněk, jako to dělá Beyoncé.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Krása Vah spočívá v jejich přínosu ostatním, přináší rovnováhu a vyrovnání konfliktů. Tito lidé dokážou vyzdobit váš byt a napravit napjatý vztah mezi vámi a vaším tátou. Příkladem Vah je spisovatel William Faulkner.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Přitažlivost Štíra spočívá v jeho neochvějné intenzitě. Milovat je vyžaduje trochu odvahy, ale pokud přijmete výzvu a dokážete obstát ve zkouškách žárlivosti a věrnosti, jsou z nich nesrovnatelně vášniví a zajímaví partneři, jako je například Joaquin Phoenix.

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Střelec miluje dobrodružství, cestování a učení. Má rád společnost, kterou baví svými zkušenostmi a nashromážděnou životní moudrostí. Střelec miluje humor a právě jeho pozitivní energie a vřelost přitahuje ostatní znamení. Střelcům dělá čest mimo jiné Miley Cyrus.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Pro Kozoroha je důležitá jeho sebekontrola a odměřený přístup ke společenskému, politickému a finančnímu vzestupu. Síla je pro ně ze všeho nejhezčí. Silným Kozorohem je třeba herečka Diane Keaton.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Vodnáři se rádi převtělují do jiných identit, a proto si také libují v maskách, a to jak v sexuálních rolích, tak v běžných situacích. Vodnáři jsou vždy proti společenským normám, tak jako kanadský zpěvák The Weeknd.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Ryby mají vrozenou až nadpozemskou krásu, která se odráží v jejich vnímavých očích, v nichž se druhý může utopit. Působí zranitelně a vzbuzují v ostatních potřebu je chránit. Příkladem za všechny je Elizabeth Taylor.

Zdroj: nypost.com, businessinsider.com
Autor: Dominika Jandorová

Související články