Chyby ve vztahu, které dělají jednotlivá znamení zvěrokruhu. Postavte se jim a překonejte je

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Chyby znameni

Zdroj: Shutterstock

Všichni dělají ve vztazích chyby, ale pro jejich překonání a vykročení ze začarovaného kruhu je důležité si je uvědomit a postavit se jim čelem. Přinášíme přehled největších vztahových chyb každého znamení.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Beran jako rozený vůdce má tendenci k dominanci a často přehlíží, že i druhý je samostatná bytost se svými potřebami. Berani se musí naučit, že nesmí pouze brát, ale i dávat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou tvrdohlaví a nemají rádi změny, což se nevztahuje jen na vztahy, ale i na emoce. Touží po míru a harmonii, proto často potlačují své myšlenky a pocity.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dojde-li na nějakou vztahovou překážku, po chvilce snažení hodí Blíženci ručník do ringu a bez ohlédnutí odchází. Nejsou líní, ani se nebojí závazku, ale na neshody se dívají spíše jako na konec vztahu než jako na příležitost ke kompromisu a růstu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci se dlouho schovávají ve své skořápce a nikoho k sobě nepouští. Až poté, co získáte jejich důvěru, naplno se vám otevřou. V případě vztahu však mizí hranice mezi samotným Rakem a vztahem, proto ztrácí vlastní identitu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lev je králem jeviště a pasuje se do hlavní role. Když má dobrou náladu, musí zářit i partner. Naopak při složitých životních chvílích Lev očekává stoprocentní pozornost a nevnímá, že i druhý má svá trápení.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Když Panna začne s někým chodit, obdivuje ho takového, jaký je. Jenže postupem času začne objevovat „nedostatky“ a její touha po dokonalosti začne dopadat i na partnera. Panny by měly respektovat každého jedinečnost a neměnit ho k obrazu svému.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy touží po rovnováze a vyrovnanosti, proto se snaží nad problémy mávnout rukou a nečeřit klidnou hladinu. Jejich stálý úsměv však postupně začne nabývat na falešnosti a pod povrchem začnou vřít. Místo vyřešení jednoho problému si svůj vztek nesou stále s sebou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štír jde z extrému do extrému. Když se naštve, pálí mosty a nebere ohled na ostatní. Pokud se je partner pokusí uklidnit, dopadnou blesky i na něj. Štíři se musí naučit pracovat se svou vnitřní sílou a nasměrovat ji správným směrem.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci svůj strach a problémy ve vztahu neřeší s partnerem, ale s přáteli. Dostane však pouze soubor dalších názorů, které ho ještě více znejistí. Zatímco se Střelec ve vztahu dusí, druhý nemá o ničem ani ponětí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi nemají problém pracovat na vztahu, ale časem se v nich prosadí obranný mechanismus proti zklamání a stěžují si na všechno a na všechny. Raději od sebe ostatní odhání, protože nedokážou připustit, že by je někdo mohl mít opravdu rád.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nadmíra přemýšlení není vždycky výhodou, chce-li Vodnář za každou cenu prosadit svoji pravdu. Partner si potom připadá jako na bitevním poli, kde se každý dialog stává bitvou slov a názorů. Vodnáři by se neměli bát někdy dovolit srdci převzít kontrolu nad rozumem.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby sní o romantickém vztahu jako z pohádky, raději přehlíží varovné signály, než aby se dostaly do konfliktu. Neváhají obětovat své koníčky nebo přátele. Postupně tak ztrácejí samy sebe.

Zdroj: cosmopolitan.com, timesofindia.indiatimes.com
Autor: Dominika Jandorová

Související články