Horoskop: Každé znamení oplývá superschopností. Jaká je ta vaše?

od Šárka Blahoňovská
   3 minuty čtení
horoskop vodnar

Zdroj: Shutterstock

Všichni máme své silné a slabé stránky. Každé znamení disponuje určitou superschopností. Ale pozor, nejedná se o nic nadpřirozeného, ale spíše o vlastnost, kterou dotyčné znamení umí využít ve svůj prospěch. Jaká je ta vaše? Poznejte svou tajnou schopnost, o které jste doposud možná neměli ani páru.

Beran – síla

Znamení Berana vládne velkou energií a fyzickou silou. Je nejsilnějším ze všech znamení a často pracuje na zvýšení této schopnosti – chodí do posilovny, trénuje vytrvalost, běhá, dělá bojové sporty.

Berana zkrátka nechcete naštvat, ale vždycky budete mít pocit, že vás ochrání. Jen tak se s ním nikdo do křížku nepustí. Svou fyzickou sílu rád ukazuje i ostatním, ale vždycky, když uvidí, že jste v nesnázích, vám rád pomůže.

Býk – trpělivost

Býci oplývají největší dávkou trpělivosti ze všech znamení. Je prakticky nemožné je vytrhnout z jejich klidného režimu a rozpoložení, naštvat je nebo jim nějak zkazit náladu.

Jsou také velmi vytrvalí a umí si na věci počkat, ať už se to týká soukromého, či pracovního života. Býka zkrátka jen tak něco nerozhází, ale když ano, pak se připravte na peklo na zemi.

Blíženci – telepatie

Víte, proč jsou Blíženci tak okouzlující? Toto znamení umí skvěle číst v druhých lidech, snadno ovládá umění telepatie a dostane se vám do hlavy, i když třeba nechcete.

I proto jsou tito lidé tak dobří v komunikaci, umí se do druhých vcítit a dle toho pak s dotyčným člověkem mluví. Snadno se jim ostatní svěří, a Blíženci si je tak získají na svou stranu.

Rak – intuice

Odhad Raků je až děsivě přesný. Člověk by si dokonce mohl říct, že oni snad vidí do budoucna. Nejde ale o žádnou nadpřirozenou sílu, Raci mají prostě pouze silně vyvinutou intuici.

Jestliže vám dá Rak radu, a je jedno, čeho se týká, tak ho poslechněte. Toto znamení má totiž obvykle pravdu.

Lev – kreativita

Superschopností Lvů je kreativita. Jejich nápady vždycky zcela zastíní ostatní znamení, oni je dokážou chrlit jeden za druhým a každý je perfektní a originální.

Tato superschopnost platí v mnoha směrech. I v osobním životě dokáže Lev svou druhou polovičku neustále překvapovat.

V profesním životě bývá Lev hvězdou týmu a kolegové ho považují za vizionáře. Proto často vedou týmy a dokáží ostatní neskutečně inspirovat.

Panna – schopnost léčit

Lidé, kteří se narodili ve znamení Panny, by měli pracovat ve zdravotnictví, mají totiž jedinečný dar léčení.

Jsou to pozorní pečovatelé s přirozenou schopností pomáhat lidem k uzdravení. Někteří se uchýlí i k alternativní medicíně, protože jejich dotyky dokážou zázraky. Jejich magická síla je skoro až neuvěřitelná.

Váhy – analytické myšlení

Váhy jsou detailisté, kteří mají rozvinuté perfektní analytické myšlení. Jen oni jsou schopni rozebrat každou situaci a dostat se až k jejímu samotnému jádru.

Svůj dar využívají hlavně k profesnímu růstu. Jejich výhodou je, že se velmi rychle vyznají v různých věcech a snadno si osvojí ty nové. I proto stoupají kariérním žebříčkem rychleji a snadněji než ostatní znamení.

Štír – ovládání ostatních

Štíři často bývají popisováni jako mistři manipulace. Není se čemu divit, protože jen oni dokážou zařídit to, aby lidé skákali tak, jak oni pískají.

Jejich superschopností je totiž ovládání mysli ostatních. Když Štír něco chce, tak si vždycky najde způsob, jak toho dosáhne. A je jedno, jakým způsobem se mu to podaří. Za pomoci ostatních to pro něj není problém.

Střelec – vyhýbání se nepříjemnostem

I dobrodružní Střelci se občas dostanou do úzkých, ale dokážou z prekérních situací perfektně vybruslit.

Vždycky se jim zkrátka podaří vyhnout se nepříjemnostem a odejít z dané situace jako králové. To je jejich superschopnost, kterou jim všichni závidí. I díky tomu mohou žít svůj nespoutaný život bez starostí a s lehkostí.

Kozoroh – klid

V momentě, kdy všude vládne chaos a nikdo neví, co má dělat, a panikaří, je tady Kozoroh, který zůstává ledově klidný a schopný racionálně uvažovat.

Tato schopnost mu reálně v určitých situacích může zachránit život. Kozoroh se netrápí věcmi, které nemůže ovlivnit, nenechá se strhnout emocemi, ale raději dlouhodobě uvažuje nad jejich řešením. Možná se občas může zdát, že pocity a emoce jsou mu cizí, ale on takový prostě je.

Vodnář – géniové

Vodnáři jsou velmi inteligentní lidé, kteří jsou mimořádně nadaní v různých odvětvích. Někteří jsou skvělí matematici, kteří řeší náročné matematické úlohy bez kalkulačky, jiní mají všeobecný přehled, kterým vás dostanou, a další vás zase zaskočí výbornou pamětí.

Tuhle superschopnost využívají při vymýšlení nových nápadů, kterými Vodnáři jen hýří. Není se čemu divit, že je mnoho lidí považuje za génie.

Ryby – vytváření iluzí

Ryby jsou stejně jako Štíři považovány za mistry manipulace. Na rozdíl od nich jsou také Ryby velmi nenápadné, a jejich „oběti“ proto ani nepoznají, že se chytily do pasti.

Ryby totiž skvěle ovládají iluzi. S její pomocí vám podsunou myšlenky a dostanou vás přesně tam, kde vás chtějí mít.

Zdroj: Cosmopolitan

Autor: Tereza Šlingrová

Související články