Žena z Kalifornie zhubla neuvěřitelných 45 kilogramů. Lidé nevěří, že to je jedna a ta samá osoba

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Zena z Kalifornie zhubla

Zdroj: Profimedia

Žena ze Spojených států amerických podobně jako mnoho dalších trpěla obezitou. Její váha se vyšplhala na necelých 113 kilogramů a ona se pak ve svém těle necítila ani trochu dobře. A není se čemu divit. Nosit každý den takovou váhu bylo pro čtyřiatřicetiletou Karu Henderson opravdu náročné.

Kara na váze postupně přibírala už od svého dětství. Její život doprovázely různé zdravotní potíže, které se pojily právě s její vysokou nadváhou.

Trpěla nízkým sebevědomím

Právě váha, se kterou Kara Henderson bojovala už od dětství, byla důvodem, proč tahle Američanka trpěla nízkým sebevědomím.

Smutek a nepříjemné pocity zajídala pokrmy z fastfoodu, ve kterém nacházela útěchu. Provdala se v roce 2014 za mariňáka Jasona, který byl ale vzhledem ke svému zaměstnání často mimo domov.

Osamocená Kara doma upadala do depresí, což se samozřejmě podepisovalo na její váze, která neustále stoupala.

Rozhodla se změnit svůj život

Kara se nakonec rozhodla k něčemu, co jí od základů změnilo život. Jsou to už čtyři roky, kdy podstoupila chirurgickou operaci žaludku. Nechala si ho zmenšit.

Zena z Kalifornie zhubla

Zdroj: Profimedia

Díky tomuto zákroku, po němž pociťovala menší potřebu jíst, shodila neuvěřitelných 45 kilogramů. A to za poměrně krátkou dobu, trvalo jí to jen šestnáct měsíců.

Udržuje si svoji vysněnou váhu

Po porodu druhého dítěte šla její váha sice opět nahoru, ale nakonec si dokázala udržet svoji vysněnou váhu, která se pohybuje okolo 65 kilogramů.

Radikální změna životosprávy jí pomohla zhubnout, ale zároveň má teď Kara daleko více energie, nemá problém vyjít schody nebo si hrát se svými dětmi.

Aktivně se věnuje jízdě na kole, je nadšená do pěší turistiky a nově také našla zalíbení v golfu. Skutečnost, že zhubla neuvěřitelných 45 kilogramů, jí nejen zvedla sebevědomí, ale zároveň jí zbavila řady zdravotních potíží. Nyní se ve svém těle konečně cítí dobře.

Zdroj: dailymail.co.uk, super.cz
Autor: Natálie Nezbedová

Související články