Z brýlaté a kudrnaté Princezny Miy je máma na plný úvazek. Podívejte, jak jí to jako dvojnásobné mamince sluší

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Denik princezny

Zdroj: Shutterstock

Když se Mia proměnila v princeznu, aby se stala následovnicí genovijského trůnu, bylo její představitelce Anne Hathaway teprve devatenáct let. Od té doby se mnohé změnilo a herečka je teď mámou dvou malých synů. Tuhle svou roli bere skutečně vážně.

Herečka Anne Hathaway debutovala snímkem Deník princezny, kde se jako plachá studentka střední školy v San Franciscu, která se snaží být neviditelná, musí stát opravdovou princeznou Genovie.

Po princezně přišly další role

Byl to takový úspěch, že film se dočkal pokračování a Anne dalších rolí. Z těch nejznámějších můžeme jmenovat například Zakletá Ella, Ďábel nosí Pradu, Alenka v říši divů, Temný rytíř povstal, Stážista, Alenka v říši divů: Za zrcadlem, Podfukářky a Čarodějnice.

Její asi nejúspěšnější filmová role je role Fantine ve filmovém zpracování muzikálu Bídníci. Excelentně zde zahrála mladou, chudou ženu, která aby uživila svou dceru, musela prodat nejen samu sebe. Za tuto roli získala Zlatý Glóbus a Oscara.

Dokonalá máma

Dnes je pro ni však důležitá jen jedna role. A to role maminky. Po čtyřech letech vztahu se provdala za hereckého kolegu Adama Shulmana, kterého známe například z filmu Mistři Hazzardu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anne Hathaway (@annehathaway)

Měli tradiční židovskou svatbu v Kalifornii. Fotografii ze svatby prodali bulváru a peníze věnovali organizaci, která usiluje o možnost oddání stejnopohlavních párů.

Zřekla se alkoholu

Čtyři roky po svatbě se jim narodil první syn Jonathan. A tak se z herečky, která toužila dobýt filmový svět, stala vzorná máma, která dokonce ze svého života zcela vypustila pití alkoholu.

Trpěla prý na kocoviny, které trvaly i několik dní, a ona chce být teď především vzornou a spolehlivou mámou. Nebude tedy pít, dokud její děti nedovrší osmnácti let.

V roce 2019 se jí narodil druhý syn Jack. Na sociální síti přiznala, že měli s početím druhého potomka problémy, proto můžeme jen hádat, zda se bráškové dočkají ještě sourozence.

Co se týče výchovy, Anne se inspirovala u anglické královské rodiny, a to konkrétně u Williama a Kate. Když s malým Jonathanem mluví, klečí při tom na kolenou, aby byly její oči ve stejné úrovni jako ty jeho.

Dítě tak nemá pocit, že je dospělý nadřazený a konverzace probíhá na stejné úrovni.

Zdroj: Instagram

Autor: Klára Kovalčíková

Související články