Z Anife Vyskočilové už je babička. Věnuje se i vlastní kavárně a natáčí inspirativní videa

od Soňa Jiroutová
   < 1 minuta čtení

Anife Vyskočilová (48) byla vždy velmi energická a inspirativní žena. Ačkoliv o ní teď už není tolik slyšet, je tomu tak i nadále. Poučila se ze svých předešlých zkušeností a snaží se své soukromí více chránit. 

Již několik let žije Anife s partnerem, který se jmenuje Jensen a pochází z Německa. Nic více však ke svému vztahu sdělovat nechce.

Dorty dle nálady

Anife napsala také knihu o jídle a cestování a z peněz si splnila svůj sen – otevřela si kavárnu. Její podnikání nejprve pozastavil covid a následně výpověď z nájmu. Anife to však nevzdala, otevřela si kavárnu na jiném místě a je spokojená.

V kavárně peče denně štrúdl a dortíky, které pojmenovává dle nálad. Z dortíků jde prý nejvíce na dračku ten, který se jmenuje Poskvrněná láska.

A co se děje v jejím životě?

V minulém roce si nechala zmenšit poprsí. Neudělala to však z nějakého manýru! Jen chtěla dekolt odpovídající její drobnější postavě. Jak ale pro Aha uvedla, žádné další zákroky nechce, protože si přeje stárnout jako dáma. Konkrétně vypověděla: „Nechci mít napíchanou hubu a vypadat jako vosková figurína.“

Anife však žádné další zákroky nepotřebuje, protože ve svém věku vypadá naprosto fantasticky!

Nyní se rozhodla, že na svém Instagramu bude občas sdílet inspirativní videa. První se týkalo toho, že každý dostane to, co na něj čeká. Každému bylo něco přisouzeno, jen musíme být trpěliví a ono to přijde.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anife Vyskocilova (@anifevyskocilovaofficial)


A co dělá, když není ve své kavárně nebo nesdílí videa na Instagramu? Věnuje se své vnučce! Ano, čtete správně. Tato skvěle vypadající žena je babičkou krásné vnučky Laury Vivienne. S vnučkou si prý užívají spoustu legrace, ale večer ji ráda vrací její mamince.

Zdroje: iDnes, Instagram, Aha, Super 

Autor: Soňa Jiroutová

Související články