Tadeáš (44): Přistihl jsem dceru u něčeho odporného. To, co udělala potom, mě ještě více šokovalo

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
muz sok dcera

Zdroj: Shutterstock

Uprostřed noci jsem dostal šílenou žízeň. Moje lenivost mě sice přemlouvala, abych z postele nevylézal, ale sucho v hrdle bylo nakonec silnější a já jsem i přes svoji nelibost přece jen vstal a šel se do kuchyně napít. Narazil jsem tam na svoji dceru, a co víc – přistihl jsem ji dělat něco odporného.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Vzájemně jsme překvapili jeden druhého. Já ani dcera jsme totiž v půlce noci nečekali, že se s někým sejdeme v kuchyni. Nejvíce mě ale zaskočilo, co tam moje dcera dělala. A to překvapení nebylo jen jedno!

Viděl jsem ji dělat něco nechutného

Když jsem v noci přišel do kuchyně, nebyl jsem tam sám. Dcera stála u kuchyňské linky a očividně si chystala něco k jídlu.

Už to mě zaskočilo. Byly asi tři hodiny ráno a ona se rozhodla dát si svačinku? Pak jsem ale viděl, co si připravuje, a žaludek se mi nad tím pohledem nepříjemně stáhl.

Před sebou měla vánočku namazanou hořčicí, vedle toho sladký jogurt a do něho krájela kyselé okurky. Z toho mi nebylo dobře.

Očividně mě tam nečekala

Dcera moji návštěvu očividně nečekala, protože se nejdříve lekla, až celá ztuhla. Na moji otázku, jestli se tuhle šílenou kombinaci opravdu chystá jíst, jen přikývla a během toho se skutečně zakousla do vánočky namazané hořčicí.

Nechápal jsem to. Stál jsem tam se sklenicí vody v ruce a sledoval, jak si moje dcera pochutnává na broskvovém jogurtu s nakrájenými okurkami.

Ukázala mi něco, co mi vyrazilo dech

Už jen tahle podívaná mnou docela zamávala. Nechápal jsem, jak vůbec může pozřít takové šílené kombinace. Dcera pak na minutku odběhla, a když se vrátila, ukázala mi něco, co mě naprosto šokovalo.

V ruce držela těhotenský test. Pozitivní těhotenský test. Položila ho přede mě, potom se pohodlně uvelebila na židli u stolu a začala si pochutnávat na své noční svačině.

A já tam stál s pusou dokořán. Moje dcera je těhotná a já budu děda! Měl bych dodat, že dceři je dvaadvacet, proto její těhotenství není žádná tragédie, ba naopak!

Žena nechápala, proč ji budím uprostřed noci

Takovou novinu jsem si nemohl nechat pro sebe. Okamžitě jsem letěl za manželkou, která se tvářila nespokojeně, že ji budím v tuhle nekřesťanskou hodinu.

Sešli jsme se pak všichni tři v kuchyni, kde se dcera nadále ládovala podivnými kombinacemi a smála se naší nadšené reakci.

To jsem opravdu nečekal. To se takhle jdete v noci napít a zjistíte, že budete mít první vnouče. Originálněji to ta naše holka skoulet nemohla.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články