Sandra Nováková se s partnerem sladila do modrých a šedých barev. V této kombinaci vypadali překvapivě pozitivně

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
sandra novakova

Zdroj: Nextfoto.cz

Herečka Sandra Nováková a její partner Vojtěch Moravec jsou pár, který je známý především tím, že se ve společnosti vždy dokonale sladí. Je vidět, jak jeden k druhému patří. Výjimkou nebyla ani jejich společná návštěva premiéry filmu Betlémské světlo.

Herečku a jejího o pět let mladšího partnera spojuje nejen láska k filmu a syn, kterého spolu vychovávají, ale také stejný módní styl. Na každé akci se objeví sladěni do stejných barev a o tom, že k sobě herečka a režisér patří, pak jednoduše nikdo nemůže pochybovat.

Nedávno to dokázali například na předávání cen Český lev 2022, kde se objevili v červeném. Sandra tehdy oblékla rudé šaty a její muž ji doplnil černým oblekem a decentně sladěným motýlkem v barvě partnerčiných šatů. Barevnou sladěnost předvedli i na premiéře nového snímku Jana Svěráka.

Šedomodrý pár

Na film dorazili oba umělci oblečeni spíše ležérně a pohodlně. Jde sice o společenskou událost, nikdo se ale nechce mučit v nepohodlném outfitu. To ale neznamená, že jim to neslušelo. Oba předvedli, že vědí, co je to elegance. A jako vždy ve stejných barvách.

sandra novakova vojtech moravec

Zdroj: Nextfoto.cz

Pár tentokrát zvolil kombinaci šedé a modré barvy, která na Vojtovi i Sandře vypadala překvapivě pozitivně. Páru se tak podařilo vyvrátit tvrzení o tom, že šedá barva je barva smutku a negativních emocí. Nicméně ačkoli se sladili barevně, stylově se tentokrát trochu rozešli.

Sako a svetr

Zatímco Vojtěch Moravec vsadil klasicky na pánský oblek, zvolil ale volnější sako, aby se cítil komfortně, Sandra tentokrát oblékla džíny se širokými nohavicemi a přes modrý top přehodila šedý svetřík. Svým odrbaným stylem se od svého elegantního manžela maličko vzdálila.

Nicméně ten naopak modrou kravatou ukázal, že ke své ženě neodmyslitelně patří, a když si pár stoupl vedle sebe, bylo jasné, že barevná kombinace jejich outfitů není náhodná. Herečka a její režisér opět nezklamali a fanoušky potěšili dokonalým sladěním.

Jak je na několika snímcích z akce vidět, celý večer si pár skvěle užil. Na fotkách se oba usmívají, každý drží v ruce sklenku se šampaňským a vyzařuje z nich skvělá energie, která musela rozzářit celý sál. Není se čemu divit, že působila dvojice nepřehlédnutelně nejen pro fotografy.

Premiéry filmu Betlémské světlo se zúčastnila celá řada slavných celebrit a mnoho z nich předvedlo dokonalé outfity, které budou dlouho nezapomenutelné. Vojtěch Moravec se Sandrou Novákovou rozhodně patří k těm, kteří zůstanou v paměti mnoha přítomných ještě po dlouhé dny.

Zdroj: Nextfoto.cz

Autor: Shani Maiová

Související články