Radim (30): Vždycky mě přitahovaly starší ženy. Nechtějte vědět, co šíleného jsem zažil s tou poslední

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Muz starsi zeny

Zdroj: Shutterstock

Chodit s vrstevnicí, nebo dokonce mladší ženou? To pro Radima nikdy nebylo, ačkoli pro to jeho rodina ani přátelé nenašli pochopení. On se zajímal o starší ženy, mnohdy výrazně starší, než byl on sám. A vždycky mu to takhle vyhovovalo.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Po poslední zkušenosti ale doposud nový vztah nenavázal. S partnerkou Miladou totiž dle svých slov zažil něco, co ho šokovalo natolik, že nyní není schopen se na starší ženu ani podívat. Dokonce uvažuje nad tím, že svou zálibu ve starších partnerkách přehodnotí.

Okolí mě nikdy nechápalo

Radim sám sebe popisuje jako sebevědomého muže v nejlepších letech, který si život umí užívat plnými doušky a který má trochu netradiční zalíbení ve starších partnerkách.

Svěřil se nám, že pro tuhle jeho zálibu jeho přátelé ani rodina nikdy nenašli pochopení. Kamarádi chodili s ženami buď mladšími, nebo stejně starými a nad Radimem jen kroutili hlavou.

„Jsem mezi nimi trochu za podivína, ale nikdy mi to nevadilo,“ pokračuje Radim. „Nemám potřebu tahat svoje partnerky mezi kamarády, tak proč bych se měl přizpůsobovat partě?“

Na starších ženách vnímám něco silně přitažlivého

„Nikdy mě nepřitahovaly mladší ženy nebo vrstevnice,“ svěřuje se Radim. „Na škole kamarádi pokukovali po spolužačkách, kdežto já se na střední zakoukal do naší češtinářky,“ vysvětluje a dodává, že tehdy to byla dáma po padesátce.

Radima na starších partnerkách něco silně přitahuje. Líbí se mu jejich životní zkušenosti i jistý postoj, který mu mladší přítelkyně nikdy nemohly nabídnout.

Poslední mě donutila přehodnotit můj pohled na starší přítelkyně

Nedávno měl Radim vztah s Miladou. Dělilo je nějakých třicet let, což je u Radima jakési maximum, které ještě dokáže unést.

Milada mu uštědřila lekci, se kterou rozhodně nepočítal. Po zkušenosti s ní dokonce začal uvažovat nad tím, že se vzdá záliby ve starších partnerkách.

Zažil jsem s ní něco šíleného

Radim a Milada si vyrazili do města. Milada si potřebovala něco zařídit a chtěla, aby byl její přítel u toho. To Radim ještě netušil, kam ho Milada vlastně vede a co tam uvidí.

„Měl jsem za to, že si chce třeba koupit něco na sebe a ode mě potřebuje poradit, jestli v tom vypadá dobře,“ vysvětluje Radim. „Byl jsem v šoku, když mě zavedla na místo, kde byly rakve, urny a další tyhle věci,“ píše.

Milada si toho odpoledne vyrazila vybrat rakev. Pro Radima to byl šok, procházel beze slova po boku své partnerky mezi vystaveným zbožím a v duchu si říkal, co tady proboha dělá.

„Nevím, jestli to byl od Milady záměr, nebo to brala vážně,“ uvažuje Radim, „každopádně po týdnu jsme se rozešli a já se po téhle zkušenosti nemůžu na starší ženu ani podívat,“ přiznává otevřeně. „Možná bych si měl najít přítelkyni ve svém věku,“ zvažuje na závěr.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články