Radana (55): Nemůžu si pomoci, pořád lovím mladé muže. Ten poslední si mě ale pořádně vychutnal

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Zena lovi muze

Zdroj: Shutterstock

Ačkoli sama přiznává, že už by měla mít rozum, nedokáže si pomoci. Naše čtenářka Radana se svěřila se svojí zálibou v podobě lovení mladých mužů. Svého vrstevníka nebo snad staršího přítele by po svém boku údajně nesnesla. Poslední zkušenost s mladíčkem jí ale otevřela oči.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Radana čte naše články pravidelně a nyní i ona sama přispěla svým příběhem. Poslala nám ho e-mailem a rozepsala se v něm nejen o své zálibě, které se nedokáže vzdát, ale i o následcích, které to přineslo.

Na svůj věk se rozhodně necítím

Radana nemá problém přiznat svůj věk a otevřeně se svěřila, že dávno oslavila padesátku, na tohle číslo se prý ale ani zdaleka necítí.

„Kdyby občanka říkala něco jiného, já bych tomu klidně uvěřila,“ píše upřímně. „Nejenže se na svůj věk necítím, ale troufnu si tvrdit, že tak ani nevypadám,“ uvažuje.

Nikdy jsem se neusadila

„Ve svém věku už bych dávno mohla být babička,“ uvažuje Radana. „Jenže rodina, děti, závazky – to nikdy nebylo pro mě,“ vysvětluje vzápětí.

Radana se proto nikdy neusadila, ačkoli jí to její rodina měla za zlé. Rodiče se dlouho smiřovali s tím, že jim jejich jediná dcera nedá vnoučata.

Pro mou zálibu kdekdo nemá pochopení

Radana nejenže se vymykala v tom, že nezaložila rodinu a neporodila děti, ale zároveň své okolí zaskočila i svou zálibou.

„Starší chlapi mě prostě nikdy nebrali,“ svěřuje se otevřeně. „Vždycky jsem lovila mladší, zajíčky, jak vždycky říkávala moje kamarádka.“

Pro její zálibu ale kdekdo neměl pochopení. Rodina to nejenže nepochopila, ale zároveň i odsuzovala. Čím byla Radana starší, tím podivnější jim to přišlo.

Poslední zkušenost mi otevřela oči

„Posledně jsem si našla pohledného Filipa, bylo mu teprve 27 let,“ popisuje Radana. „Já vám nevím, ale vedle těch mladých já vždycky nějak taky omládnu. Je to krásný pocit,“ píše.

Jenže se stalo něco, co Radanu donutilo otevřít oči. Ještě před časem byla přesvědčená, že se vztahů se zajíčky nedokáže vzdát. Po tom, co jí provedl právě Filip, už si to ale nemyslí.

Takhle trapně jsem se ještě nikdy necítila

Filip vzal Radanu na oslavu narozenin svého kamaráda. Když dorazili na místo, všichni už se dobře bavili. Radana se nebála, že by se mezi mladými cítila nesvá.

„Přišli jsme k hloučku kamarádů a jeden z nich pronesl, že je super, že vzal Filip s sebou i svoji matku,“ popisuje Radana, co se toho večera přihodilo. „A Filip, který už něco vypil, se tomu zasmál a dodal, že jeho máma je mladší než já. To mě docela vzalo,“ svěřuje se.

Radana se prý takhle trapně ještě nikdy necítila. Z oslavy utekla, s Filipem se rozešla a zamyslela se nad tím, zda jí takové faux pas stojí za to. Od té doby se na žádného mladíčka ani nepodívala. Prý se bojí, aby se něco podobného neopakovalo.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články