Pavla (45): V manželově počítači jsem objevila znepokojivou věc. Jeho vysvětlení mě ani v nejmenším neuklidnilo

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Zena pocitac

Zdroj: Shutterstock

Pavla využila manželův zapnutý počítač, aby si na něm našla potřebné informace k receptu, který se chystala dělat k večeři. Chtěla svému muži udělat radost a uvařit jeho oblíbené jídlo. Při prohlížení ale našla něco, co ji velmi znepokojilo.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Když se manžela zeptala, proč danou věc vyhledal, doufala, že to bude nějaký omyl. Jeho reakce ji ale ještě více zneklidnila.

Nejdříve mě napadlo, že špatně vidím

„Otevřela jsem manželův notebook a všimla si, že tam má několik otevřených karet,“ začíná vyprávět Pavla. „Dělával to tak běžně, vždycky měl několik karet otevřených, divím se, že se v tom vyznal,“ uznává.

Pavla si otevřela prohlížeč a chtěla si vyhledat nějaké informace k chystanému receptu. Přitom si všimla jedné karty, na které bylo jedno povědomé jméno.

„Nejdříve mi proběhlo hlavou, že špatně vidím,“ přiznává Pavla. „Ta karta byla vidět jen z části, jak jich tam měl hodně, ale to jméno tam prostě bylo,“ píše.

Proč to udělal?

Pavle to nedalo a na danou kartu klikla. Otevřel se před ní facebookový profil bývalé přítelkyně jejího manžela. Nechápala, proč měl její muž potřebu si svoji expřítelkyni vyhledat.

„Hlavou se mi honily myšlenky, proč to udělal. Nechápala jsem, co ho k tomu vedlo, ale věděla jsem jistě, že se ho na to zeptám,“ píše.

Mezi nimi to bylo velké… A to mě znepokojilo

Pavla se rozepsala o vztahu jejího muže a oné bývalé přítelkyně Simony. Napsala nám, že to mezi nimi bylo velké. Měli dokonce před svatbou, plánovali děti.

„Tenkrát to ztroskotalo na tom, že si Simona někoho našla a mého muže poslala k vodě. Těžce to nesl, opravdu ji miloval. Proto mě zneklidnilo, když jsem viděla, že si ji vyhledal,“ netají se Pavla.

Jeho vysvětlení mě ještě více podráždilo

Pavla neotálela a manžela se zeptala. Ten se nejdříve zlobil, že se mu hrabě v počítači, a následně jí řekl něco, co ji rozhodně neuklidnilo.

„Čekala jsem nějaký důvod, nad kterým mávnu rukou, ale po tom, co mi řekl, jsem byla ještě více rozladěná,“ přiznává se Pavla.

Její manžel totiž přiznal, že se k němu doneslo, že se bývalá přítelkyně čerstvě rozvedla, a on se chtěl podívat, jestli je to pravda.

Co si o tom mám myslet?

Pavla nechápe, co si má myslet o důvodu jejího muže vyhledávat si rozvedenou bývalku. Od toho dne na to pořád musí myslet a cítí se nejistá.

„Chce se k ní vrátit? Pořád ji miluje? Děje se tady něco, o čem nemám ani tušení?“ pokládá otázky sama sobě a přiznává, že je z té nejistoty podrážděná, protivná a nešťastná. Její manžel už na dané téma nemluvil, ale Pavla si není jistá, jestli se něco nechystá za jejími zády.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články