Patrik (24): Starší přítelkyně mě zahrnovala luxusními dárky. Dlouho mi nedocházelo, o co tady skutečně šlo

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Muz mobil mlady

Zdroj: Shutterstock

Nikdy mě moc nelákaly vztahy se ženami, které by byly mladší nebo stejně staré jako já. Táhlo mě to ke zralejším a zkušenějším ženám, u kterých jsem cítil jiný pohled na svět i jinačí přístup ke vztahu jako takovému. Proto jsem se nebránil ani vztahu se sympatickou Jitkou.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Ta si mě od začátku hýčkala. Opravdu mě rozmazlovala a já si to užíval. Líbilo se mi to až do chvíle, kdy mi došlo, jak to mezi námi skutečně je.

Ženy stejného věku u mě neměly šanci

Kamarádi randili s dívkami, které byly buď stejně staré, mladší, nebo třeba jen nepatrně starší než oni. U mě by takové neměly šanci.

Já se vždycky poohlížel po starších, zralejších a zkušenějších ženách. To bylo moje pole působnosti a také jsem několikrát bodoval. I můj poslední vztah byl s o několik let starší ženou Jitkou. A to bylo vážně něco.

Zahrnovala mě dárečky

Na Jitce bylo vidět, že jí imponuje, když se o ni zajímá podstatně mladší muž, a dávala mi to patřičně najevo. Zahrnovala mě dárky už od samého začátku našeho románku.

Tuhle to byly drahé hodinky, jindy mě na naší schůzce překvapila dronem, o kterém jsem tolik mluvil. Jednou jsem od ní dostal parfém, který rozhodně nestál jen pár stovek.

Nebudu lhát, její pozornost jsem si opravdu užíval. Přijímal jsem všechny ty dárky a snažil se to Jitce nějak oplácet. A ona si našla způsob, kterým jsem se jí mohl revanšovat.

Přestal jsem stačit jejímu tempu

Jitka byla sice starší než já, ale co se postele týče, kdejaká holka v mém věku by se od ní mohla učit. A to nejen ohledně zkušeností, kterých měla požehnaně, ale především pokud jde o tempo a náruživost, se kterou mě nejednou překvapila.

Dokud jsem naplňoval její potřeby, byla to milá a hodná přítelkyně, která si mě hýčkala. Ale běda, když jsem si dovolil oponovat, že na nějaké intimnosti zrovna nemám náladu. To byl oheň na střeše.

Nějakou dobu mi to nedocházelo. Přijímal jsem dárky, užíval jsem si se zkušenou milenkou v posteli a můj život byl naprosto parádní.

Nepoznával jsem ji

Jednoho večera, to už jsme za sebou měli rovnou dvě čísla, se Jitka dožadovala dalšího kolečka. Jenže já už nemohl. V tom týdnu jsme se viděli asi pětkrát a pokaždé to skončilo v posteli. Na cokoli spojeného s milováním jsem už neměl kapacitu.

Jitka nejdříve naléhala a pak začala vyhrožovat. Když jsem ani po výhrůžkách neudělal to, co ode mě čekala, hodila po mně věci, které jsem měl svlečené kolem postele, a sprostě mě vyhodila z bytu.

Až za dveřmi mi došlo, co se stalo. Došlo mi, že si mě kupovala a já si nechal v podstatě platit za to, že jsem ji uspokojoval. A jakmile nebylo po jejím, dala mi najevo, kde je moje místo. Byl jsem rozčarovaný a od té doby jsem jiný vztah nenavázal.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články