Otec Meghan Markle chce zrušení zákazu přiblížení. Věří, že ve svém věku nikoho neohrožuje

od Šárka Blahoňovská
   2 minuty čtení
Markle Meghan

Zdroj: NataliaCatalina.com / Shutterstock

Rodinu si člověk nevybírá, to se všeobecně ví. Meghan Markle má v tomto ohledu ale obrovskou smůlu. Nejenže si příliš „nesedla“ s královskou rodinou svého manžela, ale ani její vlastní krev není žádná výhra. Její otec nyní například žádá o zrušení zákazu přiblížení.

Jen asi málo lidí dokáže vzbudit takové vášně jako herečka Meghan Markle. Ta se nejvíce proslavila vztahem a následně i sňatkem se členem britské královské rodiny, konkrétně princem Harrym.

Problém s vlastní i vyvdanou rodinou

Někteří ji považují za vypočítavou a manipulativní potvoru. Podle jiných je to statečná žena, která si svou lásku uhájila navzdory všemu.

Ať už má s královskou rodinou vztahy jakékoliv, ani se svou vlastní rodinou to nemá zrovna jednoduché. Především pak se svým otcem, kameramanem Thomasem Marklem.

Tomu byl dokonce v září soudně udělen zákaz přiblížení. A to k spoluvlastníkovi bulvární agentury Jeffovi Raynerovi. Důvodem, proč se Rayner obrátil na soud, bylo, že mu měl v jedné knize o Meghan známý kameraman vyhrožovat.

Skandál s fotografiemi

Podle webu Marca se jednalo o knihu Toma Bowera Revenge: Meghan, Harry and the War Between The Windsors (Pomsta: Meghan, Harry a válka mezi Windsory).

„Rayner mě převezl a já ho najdu a také ho ještě před svou smrtí převezu. Přísahám, že ho sundám. Jestli mi řeknou, že mám rakovinu v termálním stádiu, pak ho zabiji. Nemám už co ztratit,“ stojí podle webu TMZ v inkriminované knize.

meghan thomas markle

Zdroj: Profimedia

Thomas Markle tam mluví o svém skandálu s inscenovanými paparazzi fotkami. Tento skandál se odehrál těsně před svatbou Meghan a Harryho.

Tehdy se začaly v tisku objevovat náhodné záběry Meghanina otce. Bylo zachyceno, jak si například nechává šít oblek či jak se připravuje na cestu a svatbu.

Jenže jak se záhy ukázalo, fotky nebyly pořízeny bulbárním fotografem, ale právě Jeffem Raynerem. Otec Meghan o focení věděl, navíc za něj dostal zaplaceno.

Pomsta za prozrazení fotografií

Meghan se na svého otce tehdy právem velmi naštvala. Za únik informací, které vedly k odhalení skutečné povahy fotek, tak Markle vinil právě Raynera.

Nyní se ale 78letý kameraman obrátil na soud a požádal jej, aby soudní zákaz zrušil. „Nikoho neohrožuji, protože je mi 78 let. Měl jsem dva infarkty, jednu mozkovou mrtvici a mám hůl na chůzi,“ uvedl podle TMZ u soudu.

Zdroj: Marca, TMZ, Blesk

Autor: Markéta Mladá

Související články