Nikol Moravcová udělá pro dceru cokoliv. V minulosti však schytala kritiku, když ji v 1,5 letech dala do školky

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Nikol Moravcova

Zdroj: Profimedia

Krizové situace v nás logicky vyvolávají strach, ale většinou máme spíše než o sebe větší strach o ty, na kterých nám záleží. A v případě vlastních dětí to platí dvojnásobně. Své o tom ví i Nikol Moravcová.

Od všeho trochu

Rodačka z Mostu Nikol Moravcová pracuje jako moderátorka, uváděla například reality show Love Island, ale také je to herečka a dříve se zabývala modelingem.

Herecky na sebe nejvíce upozornila v divácky úspěšném seriálu Dokonalý svět. Objevila se i v hudební komedii V peřině. Naposledy jste ji mohli vidět v seriálu Krmelec U Muflona.

Domácí království

Nikol Moravcová narazila na muže svých snů přes online seznamku a hned první zájemce byl ten pravý.

Už jsou spolu přes čtyři roky a za tu dobu stihli pohádkovou svatbu a pořídili si dítě. Zároveň si vybavili luxusní byt na pražské Letné.

„Tento byt pro mě moc znamená, protože jsme se sem stěhovali, když jsme se po čtyřech měsících od seznámení na mé třicetiny zasnoubili. Je to tu pro mě takové osudové. Dalo by se říct, že Letná je čtvrť mého života,“ rozplývá se modelka nad útulným bydlením pro server iDNES.cz.

Z krásné a prostorné terasy mají dokonce výhled na Pražský hrad. V bytě převažují přírodní materiály doplněné nejmodernější technikou. Odemykání dveří i světla jsou ovládány hlasem a nechybí ani filmové plátno.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikol Moravcova (@nikolmoravcova)

Dilema se školkou

Ačkoliv pro svou dceru udělá cokoliv, Nikol Moravcová již stihla schytat kritiku za výchovu. Otevřela totiž téma odkládání malých dětí do školky. Její dcera, která se narodila v červenci roku 2019, začala navštěvovat školní zařízení už v roce a půl.

Některé matky jí vyčetly, že tak malé děti mají být s mámou. Jenže došlo spíše k nepochopení. Nikol Moravcová se nechtěla dcery zbavit, aby měla klid, ale uvědomuje si důležitost socializace. A protože ne vždy má možnost jít s malou na hříště nebo do bazénu, využívá školku.

„Chodíme sice každý den (a za každého počasí) do parku nebo na hřiště, ale ten kontakt s dětmi se prostě nedá vynahradit, někdy to prý rodiče nesou hůř než děti. Asi můj případ,“ přiznala Nikol Moravcová podle serveru blesk.cz.

Dítě na prvním místě

Nikol Moravcová si na svém instagramovém profilu posteskla, že jí připadá, že se po týdenním pobytu na horách vrátila do jiného světa.

Další text u svého příspěvku věnovala své 2,5leté dceři, kterou má s manželem Karolem. Zdůraznila důležitost šťastného dětství a upozornila na to, že kdyby měli všichni spokojené mládí, možná by nebylo válek.

Pro svou dceru udělá vše, co bude moci: „Vezmu ji na hory, k oceánu, do lesa, na Matějskou, klidně i na Měsíc… Ukážu jí, jak je tenhle svět pestrý a plný rozdílů. Proto je potřeba hodně tolerance a pochopení, že pomáhat druhým je samozřejmost a že hádky a boje nic nevyřeší,“ napsala na svém instagramovém účtu.

Zdroj: instagram.com, iDNES.cz, blesk.cz
Autor: Dominika Jandorová

Související články