Martin Maxa nemá tělo profesionálního sportovce zadarmo. Prozradil, co vše pro to dělá

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Martin Maxa

Zdroj: Profimedia

Málokdo by Martinu Maxovi hádal skutečný věk. Přestože je mu jedenašedesát, svou postavou a fyzičkou by strčil do kapsy i mnohem mladší. Co vše stojí za zpěvákovou neuvěřitelnou formou?

Zpěvák, malíř, ale také podnikatel, který buduje hotelový komplex, vybočuje z řad umělců svojí svalnatou postavou.

Výjimečná fyzička

Martin Maxa nemá tělo profesionálního sportovce zadarmo. Za jeho vzhledem není ovšem třeba hledat alchymistické elixíry. Spoléhá se hlavně na zásady životního stylu. Tedy vyváženou stravu a dostatek pohybu.

Maxa si při prohlížení lidí okolo sebe uvědomuje, že nadváha je stále větším problémem, a zároveň upřímně podotýká, že zatímco většina lidí se zadýchává do menších kopečků, on by vyšel Milešovku s pravidelným dechem.

Fyzická práce ho baví

Zpěvák má již skoro dvacet let netradiční rituál. Každou neděli ho čeká náročná série dva a půl tisíce dřepů, která mu zabere přes hodinu a půl. Nechce se tomu věřit, ale za to dobu prý téměř ani jednou nevynechal.

Nepatří však mezi ty kulturisty, které své svaly ukazují jen na fotografiích, ale v reálu přenechávají těžkou práci na jiných. S nadšením se zapojuje i do rekonstrukce svého bytu.

„Každá rekonstrukce je hromada práce, takže to v sobě zahrnuje i tu fyzickou zátěž. Nejvíc mě bavilo nošení cihel, což mám hotové. Do těla se při fyzické práci vyplaví endorfiny a člověk má rázem dobrou náladu. Je mi jedno, jakým způsobem vydám kalorie, jestli budu nosit cihly do patra nebo jestli budu dělat dřepy nebo kliky,“ prozradil serveru Život v Česku.

Plastické operace

Ve vyšším věku se však kráse musí jít trochu naproti. Své o tom ví i Martin Maxa, který se rozhodl podstoupit lifting obličeje.

„Jsem moc rád, že jsem s tímto svým záměrem dlouho neotálel, protože mám pocit, že spolu s omlazením své tváře jsem tak trochu omládl i někde uvnitř. MUDr. Lukáš Frajer odvedl opravdu skvělou práci,“ pochlubil se webu idnes.cz.

Již dříve podstoupil operaci očních víček. Roli nehrála jen vizuální stránka, ale také pohodlí, protože přebytečná kůže a váčky můžou pacientovi omezovat zorné pole.

Čekání na lásku

Navzdory fyzické atraktivitě nemá Martin Maxa zatím štěstí v lásce. Před více než dvěma lety se rozešel s dlouholetou partnerkou Sylvou, s níž má dvě děti, dvaadvacetiletého syna Ivana a patnáctiletou dceru Emu.

Od té doby žije sám v Roudnici nad Labem, kam se po rozchodu přestěhoval. Rodina nadále zůstává v Litvínově.

Zpěvák ovšem naději na randění v šedesáti letech neztrácí a stále věří, že na něj někde čeká žena, se kterou by mohli společně trávit čas. Do té doby se hodlá věnovat například malování.

Zdroj: zivotvcesku.cz, idnes.cz
Autor: Dominika Jandorová

Související články