Mahulena Bočanová přiznala Gondíkové, co měla s Langmajerem. Náladu zlepšila nejen sama sobě

od Raina Tomanová
   2 minuty čtení
mahulena bocanova

Zdroj: Nextfoto

Mahulena Bočanová (55) znovu ukázala, že miluje humor. A to nejen ten, který by se dal považovat za korektní. Herečka se svým fanouškům pochlubila něčím, co by si měla nechat pro sebe.

Některé konverzace by se měly držet v soukromí, to ale není případ právě Bočanové, jež se sledujícím na instagramu neváhala pochlubit se zprávami, které si vyměnila s Jiřím Langmajerem. Pobavila je, a nejen to. Její zprávy by se mohly stát vzorem, co rozhodně nepsat!

Herečka nic ze svého soukromí nevydává

Fanoušci se pobavili nad snímkem, který Mahulena zveřejnila na sociálních sítích. Že je čeština velmi rozmanitý jazyk, to víme všichni. Stačí jen drobná chyba a nedorozumění je na světě. V mluvené formě je to méně časté, ale v té psané na denním pořádku.

Čím tedy Mahulena potěšila své fanoušky? Své soukromí často na odiv nedává, proto je překvapením, že se pochlubila právě tak osobní záležitostí. Nechala nakouknout do svého mobilu a ukázala zprávy, které si vyměnila se svou sestřenicí, napsal Blesk.cz.

Bohužel herečka má také zapnutou automatickou opravu slov, a proto jistě tušíte, jak to pokračovalo. Místo jídelníčku tak Mahulena začala plánovat jinou akci. Chytré telefony nejsou pořád jen chytré a občas dovedou potrápit.

Není Langoš jako langoš

Nespisovné výrazy se díky tomu nepošlou, ale někdy se povede zábavná věta jako v případě Mahuleny a její sestřenice. Správné slovo totiž bylo s malým písmenem. Z maďarské placky, která je velmi oblíbená i u nás, udělala českého herce, kterého milují ženy všech kategorií.

„A taky musíme udělat Langoše! Teda langoše! To musím přeposlat Adéle,“ napsala Mahulena a vysloužila si tak jen pozitivní a „vysmáté“ reakce svých sledujících. Navíc sama neskrývala pobavení. Langoš je totiž opravdu přezdívka charismatického herce.

Ten je ženatý s moderátorkou a herečkou Adélou Gondíkovou, která si tuto výměnu zpráv zajisté také přečetla. Její vtipná chyba se stala oblíbeným tématem nejen na internetu. „Kouzlo nechtěného,“ dodala na závěr.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová

Související články