Lukáš Vaculík randí s výkonnou ředitelkou televize. Nechali se spolu dokonce vyfotit

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
lukas vaculik

Zdroj: Profimedia

Lukáš Vaculík se proslavil jako herec, který obvykle ztvární roli nějakého toho slušňáka, chlapa s dobrým srdcem. Jaký je ale ve skutečnosti, to ví jenom jeho nejbližší okolí. Médiím se vyhýbá a své soukromí se snaží držet spíše pod pokličkou. Jenže někdy si přestane dávat pozor.

Fotoaparátům se sice vyhýbá, na pohřbu režiséra Dušana Kleina se ale věnoval truchlení a nějaké to cvakání ze strany novinářů nevnímal. Proto se jim podařilo zjistit, že přišel ve společnosti své nové partnerky.

Podle magazínu Sedmička je jeho novým objevem žena, která je v televizi velmi vlivná. Jedná se o Lucii Kršákovou, která je výrobní ředitelkou v televizi Prima. Podle Blesku se od půvabné brunetky Vaculík ani na chvíli nehnul, a je tak téměř jasné, že spolu něco mají.

Rozvod a vztah s Kostkovou

Lukáš Vaculík se médiím začal vyhýbat především po rozvodu s manželkou, ke kterému došlo v roce 2014. Od té doby podle médií možná nějaký ten vztah měl, s žádnou z žen si ale nebyl natolik blízký, aby se s ní ukazoval ve společnosti. Výjimkou byla Tereza Kostková.

S tou se ukázal na veřejnosti Vaculík hned několikrát, novináři ale o jejich vztahu spíše spekulovali. Dodnes není jasné, zda s herečkou a moderátorkou opravdu něco měl. Mnoho lidí si myslí, že mezi nimi byl jen krásný přátelský vztah. Oni dva se nikdy nevyjádřili.

Ani Kostková, ani Vaculík žádnou z informací, které se objevily v médiích, nikdy nepopřeli. Na druhou stranu ale ani nepotvrdili, že by spolu komunikovali na jiné než na přátelské úrovni. Teď ale Vaculík přítelkyni nejspíš má a jde podle všeho o více než spekulace.

Vyjádření odmítá

„Nebudu to komentovat. Nemám důvod se k tomu vyjadřovat,“ řekl podle Aha! herec novinářům na dotazy, zda skutečně s Lucií Kršákovou něco má. Na druhou stranu ale nešlo o vyvrácení vztahu, a mnozí tak usoudili, že je mezi těmito dvěma lidmi nejspíš láska.

vaculik krsakova

Zdroj: Profimedia

Nebylo by se čemu divit, mají toho hodně společného. Lucie se živí už dlouho tím, že pomáhá hercům s prací. Dříve pracovala na Nově, v současné době figuruje jako velmi vlivná osoba na televizi Prima. Pokud je pravda, co se povídá, našel si Vaculík skvělou partii.

Uvidíme, zda se nakonec odhodlá o svém vztahu s Lucií promluvit v médiích. I kdyby s ní skutečně začal vážný vztah, nejspíš se bude i nadále fotoaparátům vyhýbat. Ale kdo ví, štěstí jednoho donutí dělat i takové věci, o kterých nikdy nepřemýšlel.

Zdroj: Blesk, plus7dni.pluska.sk, Aha!sedmicka.tyden.cz

Autor: Shani Maiová

Související články