Leoš Mareš se pochlubil dcerkou. Fanoušci se nemohou shodnout, komu se podobá

od Raina Tomanová
   2 minuty čtení
leos mares monika maresova

Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš je již dva týdny trojnásobným tatínkem. Manželka Monika mu porodila dceru Alex, kterou si už nějakou dobu užívají doma. Moderátor se pochlubil snímkem na svém instagramu.

Leoš jako první dal vědět, že se narodila jeho vysněná holčička. Těhotenství Monika prozradila docela později, až do porodu byla ale aktivní a neměla žádné problémy.

Leoš po porodu jako prvnímu psal své matce, se kterou si vyměnili několik zpráv. Ty pak zveřejnil na sociálních sítích.

Leoš je pyšný otec, který se rád pochlubí

Leoš Mareš se nyní pochlubil snímkem, na kterém mu to velmi sluší. Už dříve mu fanoušci psali, že díky porodu a novému impulsu omládl, když ukázal snímek, jak odchází s malou z porodnice.

A vypadá to, že mladistvý vzhled mu stále drží. Na fotografii vypadá hodně šťastně a zdá se, že je malá Alex hodné miminko. Leoš je oblečený do bílé barvy, na tváři má rozzářený úsměv. Maličkou, která oslavila již dva týdny na světě, má na rukou v poloze na tygříka.

I ona vypadá spokojeně a odpočívá u svého tatínka. Za Leošem už je pak jen vidět, že jsou v pohodlí domova. Prvních několik týdnů je pro miminko velmi důležitých, a proto je Leoš tráví se svou rodinou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Monika se dočkala prvního miminka

Výbavičku už měla Monika dávnou připravenou, moderátor pomáhal například se skládáním dětské postýlky. Leoš ale přiznal, že není zrovna zručný typ, takže mu to trvalo několik hodin. Na porod ale byli připraveni a nyní si mohou užívat společné chvilky.

Fanoušci a známé osobnosti jsou nadšeni z toho, jak jim to spolu sluší. Někteří napsali, že je maličká podobná moderátorovi, jiní nesouhlasí a říkají, že je spíš celá maminka. Časem se ukáže, kdo měl pravdu, protože obličej se maličké ještě hodně změní.

Děti strašně rychle rostou a je potřeba si jejich přítomnost užívat co nejvíce. Toho si je Leoš vědom, a proto dbá na to, aby s Monikou a Alex trávil hodně času. A sledující se těší, jaké snímky ještě ukáže.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová

Související články