Láska nebeská: Z jejího hlasu máme husí kůži ještě dnes. Jak se změnila malá zpěvačka Joanna?

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
laska nebeska joanna

Zdroj: Profimedia

Vzpomínáte na nejkrásnější a nejpůsobivější scénu z filmu Láska nebeská, kde malá Američanka Joanna zazpívala na školní besídce tak, že spadla brada jak Alanu Rickmanovi, tak Hughovi Grantovi? Podívejte se, jak tato zpěvačka se zlatem v hrdle vypadá dnes.

Od premiéry filmu Láska nebeská uplynulo již přes sedmnáct let. Všichni herci se tedy změnili. Někdo víc, někdo méně a někteří z nich už nejsou mezi námi.

Pojďme se podívat, jak dnes vypadá představitelka Joanny Olivia Olson a kudy se ubírala její herecká a pěvecká kariéra.

Dojemná scéna z letiště

Malou Joannu si však nepamatujeme z filmu jen pro její nezaměnitelný a dechberoucí hlas, ale také díky naprosto rozkošné scéně, kdy za ní zamilovaný Sam (Thomas Brodie-Sangster) utíká přes celé letiště, aby jí před odletem do Ameriky řekl, že ji miluje.

Ovšem píseň „All I Want for Christmas Is You“, kterou zazpívá na vánoční školní přehlídce, si všichni rádi pustíme jen tak bez ohledu na to, zda jsou Vánoce, nebo je půlka letních prázdnin.

Když ji slyšíme, vůbec se malému Samovi nedivíme, že pro ni zahořel láskou, a dokonce se naučil hrát na bicí, aby s ní mohl být v jedné kapele. Do té doby na žádný hudební nástroj hrát neuměl, což byl podle jeho slov „malý nepatrný detail“.

Herectví odstavila na vedlejší kolej

Olivia se narodila 21. května 1992 a v době premiéry jí bylo teprve deset let. Přestože si z jejího zpěvu všichni sedli na zadek, Olivia se dnes už herectví nevěnuje, což nám přijde jako velká škoda.

Po filmu Láska nebeská se žádných velkých rolí nedočkala. Z toho důvodu z hereckého světa odešla.

Nezmizela však úplně doslova, zmizela pouze její podoba. Svůj úžasný hlas využívá v dabingu. Živí se totiž jako dabérka dětských filmů a seriálů.

Ponechala si také zpěv a nadále se mu věnuje. Sice z ní není žádná pěvecká hvězda, ale kdyby taková zpěvačka se zpíváním skončila, byla by to neuvěřitelná škoda.

Také se snaží proslavit jako spisovatelka.

Stále nejkrásnější holka „ze školy“

Malý Sam se do ní v romantické komedii zamiloval, protože to byla nejkrásnější holka ze školy. A její půvabný vzhled jí zůstal dodnes.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olivia Olson (@oliviaroseolson)

Vyrostla z ní neuvěřitelná kočka se sexy postavou a krásným úsměvem.

Autor: Klára Kovalčíková

Související články