Kristýna Leichtová to schytala od postarší dámy za chování svých dcer. Ty jsou pro ni středobodem vesmíru

od Nikol Kolomazníková
   2 minuty čtení
kristyna leichtova

Zdroj: Nextfoto

Kristýna Leichtová je známá česká herečka, jíž raketově vystřelil na výsluní komediální seriál Comeback. Po něm přicházely i další pracovní nabídky, díky kterým jsme mohli Kristýnu vidět i v jiných českých seriálech.

Kromě toho, že je Kristýna herečkou, je také milující maminkou. Dnes má dvě malé dcerky, které jsou pro ni středobodem vesmíru. Zažívá s nimi radostné a mnohdy i krušné chvilky. Nedávno se právě díky dcerám Dorotce a Rozárce dostala do nepříjemné situace.

S dětmi do kavárny? Jen když si je vychováte

Nejen Kristýna, ale i kterákoli jiná maminka chce společně se svými dětmi zažívat různorodá dobrodružství. Pro mnoho maminek je proto samozřejmostí, že si společně se svými dětmi vyrazí třeba do kavárny. Tento nápad dostala i Kristýna.

Ona a její dvě dcerky za sebou neměly zrovna nejlepší den. Musely se rozloučit s tatínkem, který odjel pryč. Dcerky očividně nebyly dobře naladěné, proto se Kristýna rozhodla, že je vezme do kavárny, kdy si dají něco dobrého na zub. Jak se o pár minut později ukázalo, nebyl to nejlepší nápad.

Rozjívené děti rušily ostatní hosty

Každý rodič si umí představit, jak děti dokážou být rozjívené. Ne vždy poslouchají na slovo a mnohdy rodiče dokážou dostat do nepříjemných situací. Takovou zkušenost má za sebou i Kristýna Leichtová.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Týna Le (@kristyna__leichtova)

Vzala dcery do kavárny, respektive do bistra, kde sobě koupila silnou kávu a dcerkám „babyčína“. Doufala, že si společné chvilky užijí v klidu. To se ale nestalo.

Jakmile totiž z kabelky vytáhla mobilní telefon, aby se podívala na nepřijaté hovory a zprávy, dcera Rozárka spustila řev. Aby toho nebylo málo, přidala se k ní i druhá dcera Dorotka.

Herečka se dostala do křížku s postarší dámou

Je jasné, že v daný moment bylo kolem Kristýny pořádné rušno. Obě holčičky se hádaly o mobilní telefon a svoji nespokojenost dávaly poměrně hlasitým způsobem najevo. To se nelíbilo čtveřici postarších dam, které seděly u vedlejšího stolu a vychutnávaly si kávu a zákusek. Jedna z nich si dokonce k herečce přišla stěžovat.

„Přijde vám, že tohle je ideální prostředí pro děti? Vidíte tu někde dětský koutek? Můžete si ty děti uklidnit? Další ukňučená herečka. Když do kavárny, tak s dětským koutkem. Co jste vlastně čekala? Ono je fajn poslouchat ukňučený dětičky. Možná i vy byste měla být tolerantní k okolí,“ řekla rozzlobená dáma Kristýně, jež se o zkušenosti podělila na svém instagramu.

Pod fotkou se spustila lavina komentářů. Tam se fanoušci rozdělili do dvou skupin. Někteří si stěžovali na „chytré důchodkyně“, které mají vždy na všechno svůj názor, další s nimi ale souhlasili.

Dávali tak herečce najevo, že by měla být tolerantní a že děti jsou její zodpovědnost. Pokud si je neumí vychovat, neměla by je brát mezi lidi.

Zdroj: Instagram

Autor: Natálie Kabourková

Související články