Jiří (31): Nejdříve mi to přišlo super, ale čím déle s ní jsem, tím více mě její nápady unavují. Tohle by neustál žádný muž

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Znudeny muz

Zdroj: Shutterstock

Dana byla úplně jiná než všechny mé dosavadní partnerky. V mnoha ohledech mě neustále překvapovala a mně se to zpočátku velmi líbilo. Od první chvíle si mě omotala okolo prstu a dokázala mě zlákat pro všechny své nápady.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

A že jich bylo! Nebýt Dany, asi bych se nikdy neodhodlal k tomu, abych se pomiloval ve zkušební kabince. Jenže přesně tohle byla Dana. Vášnivá a pro každou špatnost. A právě to jsem na ní miloval.

S nikým jiným bych si to neuměl ani představit

Neřekl bych o sobě, že jsem kdovíjaký svatoušek. I já už mám za sebou řadu zkušeností, o kterých si mnozí nechávají jen zdát. Ale Dana byla úplně jiný level.

Už na našem prvním rande mě přesvědčila o tom, že nudit se s ní tedy rozhodně nebudu. Pozval jsem ji tehdy na procházku a hodně mě zaskočilo, když se na mě vášnivě vrhla uprostřed parku. Nikdo tam sice nebyl, ale jen ta představa, že by nás mohl někdo zaskočit, byla opravdu vzrušující.

Je pravda, že s nikým jiným bych si tohle neuměl představit. Dana je úplně jiná než všechny ženy, se kterými jsem doposud něco měl.

Nejdříve mi to přišlo super

Dana byla opravdu živel. Neustále mě něčím překvapovala. Ať jsme byli kdekoli, když na ni přišla chuť, byla schopná si to užít prakticky všude. Od kabinky v obchodě přes výtah až po kino. Žádné místo pro ni nebylo překážkou.

Přiznávám, že zpočátku jsem byl z jejího nadšení pro milování na netradičních místech nadšený. Ba co víc, byl jsem z toho vedle, protože jsem nic takového neznal. Dokonce jsem se s Danou chlubil před kamarády, kteří mi záviděli tak akční přítelkyni.

Užíval jsem si to společně s ní. Bylo to bláznivé, mnohdy jsme odhalení unikli opravdu jen o malý fousek, ale o to více vzrušující to bylo.

Její tempo mě začalo unavovat

S Danou chodím dva a půl roku. Za tu dobu jsme se milovali na tolika místech, že bych si je snad ani všechny nedokázal vybavit. Jak jsem z toho byl zpočátku nadšený, postupně mě to začalo unavovat.

Její tempo bylo opravdu šílené. Nejdříve jsem dokázal držet krok, bavilo mě to a užíval jsem si každý takový zážitek, ale najednou mi začalo docházet, že bych uvítal trochu klidu.

Došlo mi, že jejímu tempu tak nějak přestávám stačit. Zatímco já toužil po zpomalení, ona naopak přidávala. Byla nenasytná, jako by snad nikdy neměla dost. Začínám se bát, jak dlouho to ještě vydržím. A co když Daně moje zpomalení nebude vyhovovat a rozhodne se mě opustit? Přistihl jsem se při myšlence, že by mi to možná ani nevadilo…

Autor: Karolína Nezbedová

Související články