Jen se podívejte, v čem šla Martina Pártlová domů z porodnice

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Tehotna Martina Partlova

Zdroj: Profimedia

Martina Pártlová i Nikol Leitgeb, rozená Štíbrová, v neděli společně opustily porodnici, a ačkoliv je Martina známá parádnice a v pytli od brambor by na veřejnost jen tak nešla, nebyla se svým outfitem v tento slavnostní den příliš spokojená. Nebyla by to však ona, kdyby si z toho neudělala srandu.

Dvě ze tří 3v1 porodily své potomky v tentýž den již 16. června. A tak v neděli nastal čas, aby si své novorozené dětičky vzaly konečně domů, a mohly se tak naplno věnovat svým rodičovským povinnostem.

Martinu čeká náročné období

Pro Nikolu to už není žádná novinka, protože si takovou situaci už jednou zažila se svým prvorozeným synem Mathiasem. Zato Martina je v tomto ohledu nováček a nyní ji čeká velice náročné období, které bude pro ni i pro jejího přítele hudebníka Josefa Vařeku velkou neznámou.

Tak velký den, kdy maminka odchází z porodnice domů, patří k jednomu z těch nejkrásnějších momentů života každé ženy.

A tak není divu, že každá chce vypadat nejlíp, jak to jen situace dovolí. Proto Martina poprosila svého přítele Josefa, aby jí přinesl do porodnice šaty, aby nemusela jít v nemocničním oblečení.

Přítel sáhl trochu vedle

Josef dostal jasné instrukce, ale přesto pravděpodobně sáhl po jiných šatech, než jaké si Martina představovala.

Do příběhu na svém instagramovém účtu poté zveřejnila jednu z fotografií, které pořídili před porodnicí, a svým fanouškům sdělila, jak to celé bylo.

„Mu říkám: Pepi, přivez mi ty šaty krátký, zelený, khaki, co jsou v technický… ať nejdu domů v andělovi… No… Ehm. Jsem ráda, že jsme si rozuměli. Vypadám jak víla a zmuchlaná jak papír od sekaný.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martina Pártlová (@martinapartlova)

Šaty, které jí Josef přinesl, nebyly nakonec očividně ani krátké, ani khaki. Ale kdo by se na něj mohl zlobit?

Martina vypadá šťastně a krásně

Je přece všeobecně známo, že muži opravdu nerozeznávají jednu zelenou od jiné a pojem „krátký“ může být dost zavádějící a relativní. Každý si zřejmě dokáže vyložit definici slova „krátký“ po svém.

Přesto to Martině jako šťastné mamince neuvěřitelně sluší. I v dlouhých zmuchlaných šatech mentolové barvy.

Zdroj: Instagram

Autor: Klára Kovalčíková

Související články