Hvězda High School Musical je krásnější než kdy dříve. Pro své fanoušky si připravila novinku

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Vanessa Hudgens

Zdroj: Ron Adar / Shutterstock.com

Herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens na svém Instagramu představila nádherné šaty, které jsou naprosto ohromující. Bývalá hvězda společnosti Disney získala velkou pozornost zbrusu novým videem, ve kterém vypadá skvěle.

V krátkém videu Vanessa pózovala před kamerou se sexy výrazem. Představila se v šatech, které se pyšnily extrémně hlubokým výstřihem, díky němuž všem fanouškům ukázala svůj velký dekolt.

To je podívaná!

Délka šatů umožnila všem sledujícím obdivovat její krásné nohy, protože Vanessa ukázala své křivky v šatech, které obtáhly její hubenou postavu.

Šaty byly průhledné, pod nimi se však nacházela bílá podšívka, která zakrývala vše potřebné, zejména proto, že skočila do šatů bez podprsenky. Video bylo natočeno v prostředí restaurace a Vanessa svůj look doplnila krásným šálkem v ruce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ?Vanessa Hudgens? (@vanessahudgens)

Stejně jako umí bývalá hvězda High School Musical zvolit ty správné šaty, umí si parádně upravit účes. Své tmavé vlasy upravila do volných kadeří a svázala je do drdolu. Celkový vzhled doplnila náhrdelníkem a dalšími krásnými šperky.

Fanoušci na nic nečekali a příspěvek, který se na profilu mladé krásky objevil, začali komentovat ve velkém. „Ten úsměv. Vypadáš tak sexy a skvěle,“ napsal jeden z fanoušků.

Zbrusu nová kosmetika

Vanessa na svém profilu fanoušky překvapila i jednou další fotografií, kterou před nedávnem zveřejnila. Herečka zveřejnila fotografii, na které na sobě neměla make-up. Tato selfie se objevila jen několik minut poté, co Vanessa odhalila, že bude hrát v připravovaném filmu Little Pony.

Milovníci Vanessy mohou jásat. Před nedávnem totiž odhalila uvedení značky, kterou vytvořila s hvězdou Madison Beer. Fanoušci si tak budou moci pořídit kosmetické produkty, na jejichž výrobě se podílela samotná Vanessa.

„KNOW Beauty je chytřejší způsob, jak pečovat o pleť. Každý, kdo mě zná, ví, že jsem vybírává, pokud jde o péči o pleť. Přesně proto jsem společně s kolegy připravila kosmetiku, která bude vyhovovat úplně všem,“ uvedla Hudgens.

Sama herečka si kosmetiku vyzkoušela a delší dobu ji testovala. A vyplatilo se to! Její pleť vypadá úchvatně a snad každá dáma by si přála mít takto jemnou pokožku.

Zdroj: Hello Magazine
Autor: Pavel Světlý

Související články