Eduard (44): Myslel jsem si, že manželka je svatoušek. Když jsem zjistil, jaké weby navštěvuje, polilo mě horko

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Muz zena weby

Zdroj: Shutterstock

Moji ženu nikdy neuslyšíte říci sprosté slovo. Až si někdy říkám, jestli je vůbec zná. Kdybyste ji znali, pak byste věděli, že je to snad ta nejklidnější osoba na celém světě. V životě jsem ji neslyšel křičet nebo se rozčilovat. Na první pohled učiněný svatoušek.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Až donedávna jsem si myslel, že moje manželka je anděl. Opravdu tak klidného, milého a srdečného člověka nepotkáte na každém rohu. Jenže pak jsem viděl historii jejího počítače a nestačil se divit. Polilo mě horko z toho, co jsem tam našel!

Člověk se srdcem na dlani

Každý, kdo zná moji manželku Anetu, by vám okamžitě potvrdil, že je to člověk se srdcem na správném místě. Pro druhé by se rozdala, až tak je dobrosrdečná.

Má také velmi klidnou povahu. Jsme spolu přes dvacet let a já ji nikdy neslyšel říci sprosté slovo, vztekat se nebo nadávat. Učiněný svatoušek.

Říkají o ní, že je to anděl

Nejednou jsem si vyslechl, že mám doma anděla. A musel jsem dát těm lidem za pravdu, moje manželka skutečně byla anděl chodící po zemi. I když to zní bláznivě.

Nepotkal jsem v životě takového člověka a jsem rád, že právě Aneta je moje žena. V mnoha směrech mě usměrňuje, jsem díky ní vyrovnanější a klidnější. Je pro mě vzorem.

Prohlédl jsem si historii jejího počítače

Nedávno mi manželka něco ukazovala na počítači. Zařizovala pro nás dovolenou a měla vybraný pěkný hotel. Jenže pak jsme to nějak zamluvili a z plánování dovolené sešlo.

Já jsem o několik dní později chtěl daný hotel najít a překvapit ji tím, že ho pro nás a naše děti zamluvím. Chtěl jsem ji překvapit, ale místo toho ona překvapila mě.

Byl jsem nucen prohledat historii, abych našel ten správný odkaz. Během toho jsem si ale nemohl nevšimnout stránek, které měla moje žena v historii vyhledávání. A nestačil jsem se divit!

Na první pohled svatoušek, který ale klame vzhledem i chováním

Rád bych ještě dodal, že ačkoli je moje žena klidná, dobrosrdečná a na první pohled zkrátka svatá, pokud jde o náš intimní život, nijak nestrádám. Jsem spokojený s tím, co se odehrává za dveřmi naší ložnice. Ale poté, co jsem našel v jejím počítači, si říkám, jestli je spokojená i ona.

Mezi vyhledávanými weby totiž měla stránky zabývající se praktikami BDSM. Vyhledávala si dokonce svazování, mezi stránkami jsem našel i e-shop, kde prodávali bičíky, pouta a další erotické hračky a pomůcky. Věřte nebo ne, tohle bych zrovna u mé ženy rozhodně nečekal.

Nyní si říkám, jestli se jí mám zeptat, zda je spokojená s naším sexuálním životem. Na první pohled se sice tváří jako svatoušek, ale co když má nějaké touhy, o kterých se mi stydí říct?

Autor: Karolína Nezbedová

Související články