Drogový rebel Pete Doherty se změnil k nepoznání. Tenhle chlapík že býval sexy rockovou hvězdou?

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Pete Doherty

Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Zpěvákova láska k tvrdým párty a ještě tvrdším drogám nechávala fanoušky v obavách, že se možná nikdy nedožije ani třiceti let. Nyní, po více než deseti letech, vypadá Pete Doherty šťastnější než kdy jindy.

Transformace dvaačtyřicetiletého rockera před nedávnem překvapila všechny fanoušky. Ukázal se totiž ve sportovním oblečení, s knírem a šedými vousy.

Bláznivé párty

Zpěvák byl v minulosti znám tím, že si rád užíval bujaré oslavy plné alkoholu a drog. Dnes však dává přednost klidnějšímu životnímu stylu a užívá si idylické venkovské existence na francouzském venkově se svou přítelkyní Katií de Vidas.

Zdá se, že románek mu pomohl postavit se na nohy a zbavit se závislosti na drogách. Stále si však často dopřává alkohol. Na vrcholu svých drogových problémů bojoval Doherty se závislostí na heroinu a cracku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pete Doherty (@pete_doherty_for_lovers)


Společně s užíváním drog přicházely i problémy, které měly nepříjemnou dohru. V roce 2003 se Pete vloupal do domu svého kamaráda z kapely Carla Barata. Tento čin mu vynesl šestiměsíční trest odnětí svobody.

Ohledně braní drog dokonce v minulosti žertoval při slavnostním předávání cen: „Na předávání cen mám vždy smůlu. Obvykle jsem na odvykačce nebo ve vězení, ale dnes večer jsem tady, což je skvělé znamení.“

Změna životního stylu

Život ve Francii zpěvákovi prospívá. Aktuálně má nový zlozvyk, který však není tak zlý. Pete si rád pochutná na kvalitním sýru a sám uvedl, že si rád dává sýr na toast. Dodal také, že si teď velice užívá spánek, kterému také přisuzuje celkové zlepšení svého stavu.

Dohertyho ohromující přítelkyně Katia byla po jeho boku, když procházel tou největší změnou, doma i na jevišti. Pár je spolu již několik let a žije se svým psem a dvěma kočkami v Étretatu, malebném městečku na severním pobřeží Francie.

Katia často zveřejňuje zamilované obrázky páru, který je často doma nebo tráví čas venku se svými zvířecími miláčky. Katia také dodává, že je Pete šťastnější než kdy jindy. Podle ní mu uvolněné životní tempo vyhovuje více než bláznivý životní styl.

Pete v minulosti po smrti hvězdy Amy Winehouse uvedl, že s ní vedl intimní vztah. Dříve se tito dva umělci prezentovali pouze jako kamarádi, po smrti Amy však Pete odhalil pravdu.

Peteovi přejeme, aby se mu v klidném životě dařilo a aby se již nevracel k drogám. Takto mu to totiž sluší mnohem více!

Zdroj: Mirror
Autor: Pavel Světlý

Související články