Dominika Gottová chtěla působit na ambasádě. Adam Vojtěch ji odmítl

od Raina Tomanová
   2 minuty čtení
dominika gottova

Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová chtěla nabídnout své služby ambasádě. Vzhledem k tomu, že má zkušenosti s produkcí kulturních akcí, myslela si, že ji Adam Vojtěch potěší dobrou zprávou. To se ale nestalo, naopak si Gottová přečetla, že její služby teď ambasáda nepotřebuje. 

Nejstarší dcera Karla Gotta se svěřila s tím, že už má zkušenosti jako produkční v rádiu. S Vojtěchem pak byla v kontaktu, ale ten jí poslal špatnou zprávu.

Gottová už je delší dobu bez práce

„Pan Vojtěch mi napsal, že momentálně není na ambasádě žádná volná pozice, že není možnost se mnou nyní navázat spolupráci,“ svěřila se pro deník Aha!. Adam Vojtěch se stal velvyslancem ve Finsku, a proto spolu budou i nadále v kontaktu, kdyby se situace změnila.

Bývalý ministr zdravotnictví se k situaci nevyjádřil. Dominika si ale s novou prací bude muset pospíšit, protože ji tíží těžká finanční situace. Nečeká ale, až jí něco najde agentura, ale snaží se aktivně si hledat nové zaměstnání.

„V security agentuře jsem sice na konci roku udělala zkoušky, ale zatím pro mne nemají volné místo ve svých objektech, kterým poskytují zaměstnance. Takže pořád čekám a do toho se snažím hledat i dál.“ Dominika má velké problémy práci ve Finsku sehnat.

Najde Dominika svou vysněnou práci?

Snaží se totiž od loňského května, kdy se sem přistěhovala za svým manželem Timem Tolkkim, se kterým má vztah jako na houpačce. O tom, že by ráda pracovala na ambasádě, vědí také na ministerstvu zahraničí. Vyjádřila se k tomu mluvčí Lenka Do.

„S paní Gottovou žádná komunikace ohledně jejího pracovního uplatnění na Velvyslanectví ČR v Helsinkách neprobíhá. Žádná pracovní pozice na tomto zastupitelském úřadě není ani k dispozici.“ Kromě toho, že plní bulvární plátky, si tak Gottová bude muset na normální práci počkat.

Dominika občas neví, co chce. Nejdříve dala veřejnosti vědět, že se bude rozvádět, posléze se k manželovi vrátila. Pendlovala mezi Českem a Finskem, svěřila se s tím, že nemá dost peněz a léčila se ze závislosti na alkoholu. Teď se snažila konečně postavit na vlastní nohy, což jí nevyšlo.

Zdroj: Aha!, onlyu.cz

Autor: Raina Tomanová

Související články