Dominika Gottová bývala velká kočka. Pak ji však pohltily závislosti

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
Dominika Gottova

Zdroj: Nextfoto

Dominiku Gottovou zná u nás každý zejména v souvislosti s eskapádami posledních let. Ale byly časy, kdy dělaly Karlu Gottovi starosti jiné věci v jejím životě než závislost na lécích a alkoholu. Bývala to totiž takříkajíc kočka a pánové na ní mohli oči nechat .

Dcera Dominika přidělala mistrovi nejednu vrásku. Její vztah s bývalým kytaristou finské metalové kapely Stratovarius Timem Tolkkim je jako na houpačce a stejně tak její boj se závislostí.

Nekonečný boj se závislostí

Ze závislostí se ji Karel Gott s manželkou Ivanou snažili pomáhat nejen finančně, ale i psychicky. Její léčbu v Helsinkách mistr hradil a Dominika slibovala, že tentokrát už to opravdu dokáže.

Manželé Gottovi si byli dobře vědomi toho, jak toxický je její vztah s Timem, a snažili se Dominiku dostat z Finska. Pro Aha! Dominika uvedla, že jí dokonce chtěli zaplatit léčbu v Itálii. Výběr jí vysvětlili nejen skvělou péčí dané léčebny, ale i tím, že by se tam mohla případně usadit a najít si práci. Druhou možností pak byla Praha.

Dominika Gottova

Zdroj: Profimedia

Že měl otec pravdu a léčba bude úspěšná jedině daleko od manžela, se ukázalo po jejím návratu do České republiky. Ve chvíli, kdy se rozhodla odejít od Tima, se začala měnit ze závislé oteklé ženy v elegantní dámu. V tomto období dělala mistrovi radost a byl pyšný na její pokroky. Manžel Tim se však Dominiky nechtěl vzdát a ona se i přes prosby rodiny do Finska vrátila.

Dominika, bohužel pro ni, nevyslyšela prosby táty a její boj s démony ve formě alkoholu a prášků pokračuje dodnes.

Dříve se za ní každý otáčel

Dominika je důkazem toho, jak závislost může zničit tělo a život. Dříve to byla štíhlá atraktivní žena a muži se za ní k mistrově vzteku otáčeli více, než by bylo zdrávo.

Dominika ráda navazovala vztahy s otcovými spolupracovníky, které však byly jen krátkodobé. Sama Dominika uvedla, že otec tyto vztahy neschvaloval, ale ona si do ničeho mluvit nenechala. Nyní některých svých činů lituje a zpětně by tatínka poslechla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karel Gott | Fanpage (@kaja.gott.fanpage)

Na archivních fotografiích je zřejmé, proč se za Dominikou muži otáčeli. Ona si nakonec vybrala za osudového muže zmíněného Tomiho. Vztah s ním plní stránky médií již několik let.

Právě i problémy v manželství vedly k tomu, že Dominika propadla závislostem a dnes se již muži za ní neotáčejí jako v minulosti.

Zdroj: Aha!, Instagram, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová

Související články