Dita (38): Manžel si pro mě připravil nečekané narozeninové překvapení. S něčím takovým byste ho vyrazili z domu!

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Zena narozeniny

Zdroj: Shutterstock

Blížily se Ditiny narozeniny a ona si nedělala iluze o tom, že by se její manžel s narozeninovým dárkem kdovíjak předvedl. Stávalo se pravidelně, že na tahle důležitá data zapomínal a následně se svoji vinu snažil vyřešit bonboniérou z benzinové pumpy, kterou měli manželé jen pár kroků od bydliště.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Letošním dárkem to ale Ditin manžel Patrik pořádně pokazil. Věnoval své ženě něco, z čeho se jí obrátil žaludek a tělem projela vlna vzteku. Opravdu to myslel vážně?!

Buď zapomněl, nebo koupil levný šunt

Dita už si zvykla, že její manžel si na narozeniny, svátky nebo výročí svatby nepotrpí. Zatímco ona si vždycky hlídala, aby ho při příležitosti nějaké výjimečné události překvapila, on se rozhodně pro svoji ženu nepřetrhl.

„Když zrovna nezapomněl, přinesl domů nějaký levný šunt,“ vzpomíná Dita. „Dostala jsem bonboniéru z pumpy, dokonce pár dní prošlou. Nebo kytku, kterou květinářství těsně po zavíračce vyhodilo, protože už to měla za sebou,“ vypráví.

Nečekala jsem od něho kdovíco

„Blížily se moje narozeniny a já opravdu nepočítala s tím, že by se manžel překonal,“ pokračuje Dita ve vyprávění. „Doufala jsem, že si alespoň vzpomene a dá mi třeba pusu. I s tím bych se smířila, vážně,“ dodává.

Co se ale nestalo? Ditin manžel si nejen vzpomněl, ale ještě manželce slíbil, že pro ni má něco opravdu velkého. Dokonce naznačil, že něco takového ještě v životě nedostala. A to Ditu pořádně navnadilo.

„Od rána jsem byla jako na trní,“ netají se. „Přemýšlela jsem, copak asi do manžela dostanu. Poukaz na wellness? Masáž? Nebo něco pěkného na sebe?“ uvažuje v e-mailu, který vzápětí nabere nečekaný směr.

Z toho dárku se mi obrátil žaludek

Ačkoli to byla Dita, která slavila narozeniny, připravila pro sebe a manžela večeři. Děti odvezla k mamince, která nabídla hlídání. Její dcera měla přece narozeniny, navíc se svěřila, že jí manžel slíbil něco velkého.

A velké to opravdu bylo, jen ne takové, jaké si Dita celý den představovala. Napsala nám, že z dárku, který pro ni manžel vymyslel, jí žaludek několikrát znechucením poskočil.

„Přišel domů v doprovodu nějaké cizí ženy,“ začíná Dita vysvětlovat, co se vlastně stalo. „Představil nás a poté řekl, že mi jako narozeninový dárek zaplatil profesionální společnici, abychom si to užili ve třech. V tom okamžiku jsem myslela, že budu zvracet,“ netají se Dita.

Tři týdny jsem s ním nemluvila

Dita si nejdříve myslela, že je to vtip a daná žena je třeba masérka, které manžel zaplatil, aby jeho ženu rozmazlila. Jenže ne. On to myslel vážně.

„Když mi došlo, že to z jeho strany není legrace, naštvala jsem se tak, jako snad nikdy v životě,“ dozvídáme se. „Tu ženskou jsem okamžitě vypakovala. Když se mezi dveřmi dožadovala zaplacení, málem jsem jí dala facku. Potom jsem se vrhla na manžela, pořádně jsem ho seřvala a odešla spát k mamince,“ vypráví Dita.

Tři týdny pak s manželem nemluvila. Ten se nejdříve tvářil dotčeně, že se ženě dárek nelíbil, poté několikrát přišel s prosíkem. Až po třech týdnech mu Dita dala šanci, aby to napravil. Dočkala se luxusní dovolené.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články