Dcera herce Willa Smitha vyznává polyamorii. Prozradíme, o co se jedná

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Willow Smith

Zdroj: Profimedia

Písničkářka Willow Smith, dcera herce Willa Smitha a Jady Pinkett Smith, se otevřela světu během talk show Red Table Talk, kam byla pozvána nejen se svojí maminkou, ale také babičkou Adrienne Banfield-Jones. Tam beze studu přiznala, že vyznává polyamorii.

Willow Smith je krásných dvacet let. Jablko v tomto případě nepadlo daleko od stromu, protože svého tatínka, oblíbeného herce Willa Smitha, by tahle kráska zapřela jen stěží. Nyní všem otevřeně prozradila, jak vnímá vztahy.

Svoboda je základním kamenem životního stylu

Během talk show Red Table Talk se mladinká písničkářka rozpovídala o tom, že je polyamorní. Tuhle informaci, kterou nedokáže zpracovat každý, oznámila naprosto klidně a vyrovnaně.

Willow prohlásila, že svoboda je podle ní základním kamenem životního stylu, který je alternativou k monogamii.

Zároveň také vysvětlila, že být polyamorní nutně neznamená, že se musíte nutně soustředit na více sexuálních partnerů.
Dcera Willa Smitha byla v rozhovoru velmi otevřená

Babička Willow v televizním rozhovoru prohlásila, že má pocit, že je to všechno jen o sexu. Tohle tvrzení ale její vnučka obratem popřela.

„Ve skupině přátel jsem jediná polyamorní osoba a ze všech mých přátel mám nejméně sexu,“ svěřila se otevřeně a dodala, že právě polyamorie je v tomto skvělá. Když totiž nemáte takovou potřebu intimností jako váš partner, nemusíte ho nutně brzdit, protože mu dovolíte najít vyžití jinde.

Willow nezapomněla dodat, že o polyamorii začala uvažovat již ve svých sedmnácti letech. A ačkoli vyznává polyamorní vztah, neuvažuje nad tím, že by někdy měla více jak dva partnery najednou.

Co je vlastně polyamorie?

Polyamorní vztah je ten, kdy můžete navázat bližší a intimní vztah s více než jedním partnerem, přičemž o svých dalších vztazích vzájemně víte.

Nejde o nevěru, protože partneři své „bokovky“ otevřeně přiznají jeden druhému. Někdy to dokonce funguje tak, že mají vztah ve třech, jindy si žena najde ještě jednoho přítele, muž naopak ještě jednu přítelkyni.

V některých kulturách je ale cokoli jiného než monogamie považováno za nemorální, nebo dokonce nezákonné. Polyamoristé tedy nenajdou pochopení úplně všude a často ani tam, kde je polyamorie běžná.

Zdroj: bbc.com, indianexpress.com
Autor: Karolína Nezbedová

Související články