Charlotte Gottová poslala pozdrav z hor. Ležérní outfit doplnila obrovskými sněhulemi

od Raina Tomanová
   2 minuty čtení
charlotte gottova

Zdroj: Profimedia

Charlotte Gottová je nadaná umělkyně, která se svým otcem, zesnulým Karlem Gottem, nazpívala úžasnou píseň Srdce nehasnou. Ta se stala hitem během několika dní. Její maminka se ji i její sestru snaží chránit před veřejností, zvlášť po smrti českého zpěváka.

Charlotte si ale založila vlastní instagram, který navštěvuje jen málokdy. První fotografie, kterou na něm můžete vidět, je z období Vánoc a Charlotte na ní stojí před Eiffelovou věží.

Žádné texty, žádné komentáře

Snímek, na kterém stojí před slavnou dominantou Paříže, si vysloužil na 40 000 „srdíček“ – označení, že se fotografie lidem líbí. Její počet sledujících je ale mnohem vyšší – mladou hvězdičku sleduje na 134 tisíc lidí.

Po více než dvou měsících se ale znovu fanouškům ukázala. Tentokrát se objevila na horách, na nichž zapózovala sama mezi stromy přímo na svahu. Její outfit je velmi jednoduchý, ale bohužel je vyfotografovaná tak, že jí není vidět tolik do tváře.

Možná to ale byl účel, protože ani jedna ze sester Gottových se na veřejnosti neukazuje, a když už ano, tak mají po boku svou maminku Ivanu Gottovou. Snímky pořizoval zřejmě nějaký kamarád, protože jsou velmi tmavé a dělané „na koleni“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený charlotte 🤍 (@charlotte_gottova)

Kolik pochvalných komentářů by dostala od fanoušků?

Charlotte má na nich rozpuštěné vlasy, teplý krátký kabátek pod zadek, který má ovázaný kolem břicha. Na nohou má obrovské sněhule, které jsou do tohoto počasí jako dělané. K sérii snímků poslala pouze emotikon srdce, nic více k tomu nepřipsala.

Fanoušci tak mohou pouze spekulovat o tom, kde se Charlotte zrovna nachází. Jako u předchozího příspěvku vypnula komentáře, což je možná škoda, protože její ležérní outfit zhodnotil také přední stylista Kája Pavlíček.

„Charlotte Elle to podle mě moc sluší, je vidět, že z ní bude krásná slečna. Líbí se mi její ležérní účes,“ řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Chystá se snad na dráhu modelky? Ve svých skoro 16 letech by měla nejvyšší čas. Podstatné ale je, jestli by měla oporu ve své matce. Své soukromí si ale i nadále střeží.

Zdroj: Instagram, ŽivotvČesku.cz

Autor: Raina Tomanová

Související články