Budoucnost je nyní: Proč vám chytré hodinky zlepší život

od Nikola Jaroschová
Komerční sděleníSpolečnost
   3 minuty čtení
chytre hodinky

Zdroj: HUAWEI

V budoucnu budeme méně závislí na našich telefonech. Nedávná studie ve skutečnosti zjistila, že v roce 2022 „více než 20 % mobilních uživatelů na celém světě bude používat chytré hodinky jako své primární zařízení“. Chytré hodinky nejsou jen pro upozornění – umí mnohem víc. Jedním kliknutím můžete například sledovat své fitness cíle a monitorovat tepovou frekvenci. Jsou také skvělé na nákupy – už nikdy se nebudete muset bát, že zapomenete svou peněženku.

Pokud se chcete o chytrých hodinkách dozvědět více, pak je pro vás tento článek: vysvětlení toho, co vlastně chytré hodinky dělají a jak vám mohou pomoci v každodenním životě.

Co jsou chytré hodinky a proč bych je chtěl?

Chytré hodinky jsou počítač na vašem zápěstí. Vypadají stejně jako jakékoli jiné hodinky, ale mají mnoho funkcí smartphonu nebo tabletu, jako je odesílání/přijímání textových zpráv, e-mailů, procházení webu a tak dále.

Pravděpodobně už jeden nosíte. Velká většina chytrých telefonů nyní přichází se základními funkcemi, jako jsou kalkulačky a budíky. Chytré hodinky to posouvají na další úroveň a umožňují vám v některých případech dělat na telefonu téměř cokoli, co byste normálně dělali s mnohem menšími potížemi.

Jsou užitečné v situacích, kdy je držení velkého zařízení nepohodlné, například při běhání, v posteli nebo vaření v kuchyni. Mohou se také integrovat s jinými zařízeními a provádět specifičtější úkoly.

Co umí chytré hodinky?

Váš telefon je skvělý pro volání a psaní SMS, ale když přidáte všechny aplikace na chytrých hodinkách, rychle se stane užitečnějším než jen váš smartphone. Pro fitness můžete sledovat kardiovaskulární aktivitu a nastavit cíle, které vám pomohou dosáhnout svého nejzdravějšího já. Můžete také sledovat své nákupy, přijímat upozornění na důležité e-maily a příchozí hovory, hrát hry a snadno provádět online platby na cestách.

Jak najít ty správné chytré hodinky pro vás?

Nejprve se podívejme na to, jaké hodinky jsou pro vás podle vašeho životního stylu vhodné. Všechny modely nabízejí nějakou funkci sledování, ale pokud víte, že chcete monitor srdečního tepu nebo GPS tracker, je nejlepší zvolit model, který to konkrétně uvádí v popisu.

Pokud jste spíše kancelářský pracovník, pak se funkce, které potřebujete, mohou lišit; možná méně sledování kondice a více kontroly e-mailů. Nezapomeňte hledat hodinky, které mají základní aplikace, které budou fungovat s vaším životním stylem, jako jsou upozornění e-mailem nebo kalendářem.

Tak jaké popruhy byste chtěli? Kov, kůže, guma? Klasické nebo sportovní? Barevné nebo neutrální? Dá se popruh vyměnit? Pokud vlastníte Huawei Smartwatch řady GT, můžete HUAWEI watch gt strap získat v jeho internetovém obchodě, když budete chtít změnit jeho barvu.

chytre hodinky

Zdroj: HUAWEI

Co to pro mě znamená?

V budoucnu budete méně závislí na svém telefonu a všech jeho aplikacích. Chytré hodinky vám dávají trochu více svobody a pohodlí – tak neváhejte a nechte peněženku doma! Jakmile dosáhneme roku 2022, budou našimi primárními zařízeními chytré hodinky. Můžeme dokonce raději používat chytré hodinky než naše chytré telefony úplně.

Proč vám vlastnictví chytrých hodinek zlepší život

Chytré hodinky budou každodenní nezbytností. S jedním zařízením na zápěstí můžete dělat vše, na co jste dříve potřebovali dvě (nebo více) zařízení. Již nyní se miliony lidí obracejí na chytré hodinky jako na budoucnost mobilních technologií; v roce 2022 se ještě více začlení do našeho každodenního života.

Výhody jsou nekonečné! Chytré hodinky vám nejen zlepší život, ale také vám mohou ušetřit čas a peníze. Nebudete trávit tolik času před počítačem, když budete mít vše dostupné na dosah ruky.

Závěr

Závěrečný odstavec: Budoucnost je nyní. A nositelná zařízení jsou tu, aby vám zlepšila život. Pokud je ještě nenosíte, je čas začít se poohlížet po chytrých hodinkách a zjistit, zda mohou nějakým způsobem pomoci zlepšit kvalitu vašeho života. Možná budete překvapeni, co pro vás toto malé nositelné zařízení udělá.

Autor: redakce

Související články