Během 5 měsíců si na milionovou výhru sáhl hned dvakrát. Los si přitom koupil ve stejné prodejně

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Muz vyhra

Zdroj: Shutterstock

James Courtemanche měl v posledním půlroce pěkné štěstí. V loňském srpnu si do oblíbeného obchůdku v kanadském Ontariu skočil koupit los a po jeho setření se nestačil divit – na herním poli se ukrývalo v přepočtu přes 2 miliony korun.

Rozumný výherce si peníze odložil stranou a jakýmkoliv impulzivním nákupům se raději vyhnul. Pro další los si ale stejně občas zašel, co kdyby náhodou. Jakým šokem pro něj bylo, když tato náhoda skutečně zafungovala.

Přečtěte si také: Na 5 let vystaráno! Super Rentiér přihrál výherci měsíční rentu 100 000 Kč

Obchod splněných přání

Netrvalo to ani půl roku a z Jamese se stal dvojnásobný výherce. „Nemůžu uvěřit, že se to stalo podruhé! Dokonce jsem si tenhle los koupil ve stejné prodejně, jako svůj předchozí výherní!“ radoval se šťastlivec v jednom z rozhovorů.

To, že je z něj dvojnásobný výherce a na kontě mu znovu přistanou bezmála 2 miliony korun, se dozvěděl, poté, co svůj los naskenoval do loterijní aplikace. „Byl jsem naprosto šokovaný. Ale pak jsem si vzpomněl, že dobré věci přichází ve trojici, takže jsem připravený na další výhru,“ vtipkoval.

Do útrat se nepustil ani tentokrát. Čeká totiž, až se uklidní pandemická situace a bude jistější plánovat nějakou pěknou dovolenou. Stále prý nevyužil peníze z první výhry a už se tedy těší, až bude moct začít se zařizováním.

Podaří se to i vám?

Dvojnásobná výhra na jedné prodejně možná čeká i na vás. Pokud ještě nemáte svou oblíbenou, je nejspíš načase porozhlédnout se ve svém okolí a nějakou si vybrat. Nevíte, kde všude se dají losy nebo tikety od Sazky sehnat? Přehlednou mapu všech prodejen najdete na tomto odkazu.

Nikam se vám nechce? Setřít los si můžete i z pohodlí domova. Všechny eLosy včetně oblíbené Černé perly či Rentiéra, na vás čekají na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce.
Autor: redakce

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články