Ani Serena Williams není dokonalá matka. Tady je důkaz

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Serena Williams

Zdroj: Shuterstock

Přestože mají úspěšní sportovci a celebrity spoustu peněz a svým dětem jsou schopní dopřát prakticky cokoliv, i oni občas trpí pocitem, že nejsou dobrými rodiči. Nedávno o sobě takto zapochybovala také Serena Williams.

Americká tenistka a držitelka více než dvaceti grandslamových trofejí není jen oddanou a vášnivou sportovkyní, ale především maminkou čtyřleté Olympie.

Malá tenistka na obzoru

Roztomilá holčička maminku často doprovází na tenisové kurty a s raketou v ruce už jí to jde skvěle. Geny tak rozhodně nezapře a se slavnou maminkou často pózuje pro různé módní značky.

Úspěšná tenistka se snaží věnovat dceři, jak jen může, ale ani ona si není jako rodič vždy ve všem stoprocentně jistá.
Se svými fanoušky na Instagramu dokonce sdílela i své obavy, že jako rodič selhává, a chtěla tak ukázat, že i ona je především obyčejná máma.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Serena Williams (@serenawilliams)

I mámy mezi celebritami o sobě občas pochybují

Prozradila také, jak se s těmito nepříjemnými pocity vyrovnává: „Nejraději se z takových věcí vypovídám. Mluvím o tom se svou matkou, sestrami, kamarády a oni mě ujistí, že jsou takové pocity normální.“

V dnešní době sociálních sítích může každý sdílet své názory, a právě maminky jsou v téhle bublině tou vůbec nejkritičtější skupinou.

Hvězda tenisových kurtů tak chtěla povzbudit všechny rodiče, že i ona má problém najít mezi mateřstvím, prací a domácností balanc.

Důležité je nic nepodcenit

Je třeba dát si pozor na to, aby tyto pocity nezesílily až do míry poporodní deprese. Mezi její příznaky patří extrémní smutek, podrážděnost a úzkost. V takovém případě by ženy měly vždy vyhledat odbornou pomoc.

Pokud však občas máte pocit, že nic nestíháte a děti rostou jako dříví v lese, je to naprosto normální a utěšit vás může, že se tak někdy cítí i jedna z nejúspěšnějších tenistek světa.

Zdroj: self.com, Instagram Sereny Williams

Autor: Karolína Ondrušková

Související články