Koupelnové tipy, díky kterým bude vaše koupelna vypadat jako z katalogu o bydlení

od Nikola Jaroschová
Komerční sdělení
   < 1 minuta čtení
Koupelnove tipy

Zdroj: Paul Vinten / Shutterstock.com

V koupelně trávíme během dne poměrně dost času. Od ranního čištění zubů, nezbytné přípravy do práce až po večerní rutinu před spaním. Koupelna by tak měla být místem, na kterém se cítíme příjemně, ale zároveň v něm veškeré činnosti probíhají efektivně. Aby byl váš pobyt v koupelně vždy příjemný a koupelna působila skvělým dojmem, přinášíme vám několik praktických tipů.

Zima od nohou? Ne!

Napadá vás něco horšího, než když po ránu vejdete do ledové koupelny, kde je vám navíc zima od nohou, protože je podlaha pokrytá stylovými, ale ledovými dlaždičkami? Toto nepříjemné ledové probuzení vás sice probere, ale není nijak příjemné. Mnohem lepší je varianta, že při své ranní cestě do koupelny vaše chodidla rozmazlíte koupelnovou předložkou, do které se vaše prsty zaboří a ohřejí. Proto je tipem číslo jedna koupelnová předložka, která by měla být před umyvadlem, vanou či sprchovým koutem a také před toaletou.

Zrcadlo v koupelně je samozřejmostí

Nezbytnou součástí koupelen je velké zrcadlo, díky kterému budete mít přehled o tom, jak vypadáte. Zrcadlo udržujte vždy čisté. Díky tomu bude celá koupelna působit elegantním a uklizeným dojmem i přesto, že se třeba v rohu nachází nesložené čisté prádlo nebo špinavý ručník. Perfektně čisté a udržované zrcadlo dokáže proměnit vzhled celé koupelny.

Perfektní lesk a špičková čistota

Nedílnou součástí každé koupelny je také vodovodní baterie. I tu byste měli neustále udržovat čistou, stejně jako sprchový kout či vanu a samozřejmě i umyvadlo. Snad žádná jiná část koupelny neshodí její vzhled tolik, jako špinavé a neudržované umyvadlo.

Pravidelně otírejte a leštěte koupelnové zrcadlo a další povrchy a své nohy rozmazlujte příjemnými koupelnovými předložkami, do kterých se zaboříte a nebudete je chtít opustit. Uvidíte, že i takové drobnosti posunou vaši koupelnu a váš čas strávený v ní na vyšší úroveň.

Autor: redakce

Související články