Fotokalendáře a fotoknihy jsou ideálními dárky ke každé příležitosti

od Šárka Cvrkalová
Komerční sdělení
   < 1 minuta čtení
darek

Zdroj: Shutterstock

Sháníte dárek k výročí, narozeninám nebo odchodu do důchodu? Na příležitosti nezáleží, protože fotokalendáře a fotoknihy jsou sázkou na jistotu vždy. Je-li oslavenec váš nejlepší přítel, rodič, sourozenec či partner, vámi vyrobený fotovýrobek je nadchne a dojme k slzám.

Personalizovaný dárek od srdce

Málokterý dárek dá obdarovanému najevo to, jak moc jste si na jeho vymýšlení dali záležet. Právě to, že nad výrobou fotokalendáře a fotoknihy strávíte tolik času, poukazuje na to, jak moc si dotyčného vážíte. Nejedná se totiž pouze o výběr fotek, jež do kalendáře či knihy následně uspořádáte. Během procesu sestavování vás totiž čeká celá řada rozhodnutí. Výběrem těch správných fotek to teprve začíná.

Při tvorbě fotovýrobků vás čeká celá řada rozhodnutí

Zamyslet se musíte nad tím, jak chcete, aby výsledný produkt vypadal. V případě kalendáře záleží na tom, zda preferujete nástěnný či stolní. U fotoknihy musíte vzít v potaz vazbu. Oba výrobky spojuje to, jaký styl provedení zvolíte. Bude výsledný kalendář či kniha spíše hravého charakteru nebo vsadíte na minimalismus či naopak na ornamenty a spoustu zdobení?

Jak dobře dotyčného znáte?

Abyste dosáhli kýženého výsledku a obdarovaný byl z dárku paf, snažte se vzhled fotokalendáře či fotoknihy co nejvíce přiblížit stylu daného člověka. Co má rád? Jaké barvy jsou jeho nejoblíbenější? Myslete na to při procesu tvorby. Čím lépe se do vkusu dotyčného trefíte, tím větší úspěch bude dárek mít.

Chcete-li dát někomu najevo to, jak moc vám na něm záleží, obdarujte ho něčím přímo od srdce. Výbornými dárky jsou fotokalendáře a fotoknihy, které sestavíte z vašich společných fotek. Tak bude mít dotyčný předmět, díky němuž si uvědomí, jak moc jej máte rádi. Tvorbu fotovýrobků totiž neodbudete za pět minut, ale strávíte nad jeho výrobou několik desítek minut.

Autor: redakce

Související články