Vytáhněte si KOUZELNÝ ČAS pro říjen 2019: Nový cyklus?

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Všichni jsme v procesu. Odevzdej se změnám. Přestaň se bát. Důvěřuj tomuto mocnému procesu.

Jste na křižovatce nějakého životního procesu?

Jakou cestou se dát?

Máme několik možností, na které si vytáhneme karty.

Karta Cykly je jednou z mých nejoblíbenějších, a právě pro chvíle, kdy víte, tušíte, že procházíte nějakou životní změnou, byť intimní a niternou a navenek neviditelnou, jsou tyto karty nejvhodnější. Ukáží nám, co kde opouštíme a za co máme být vděční. Případně, co si s sebou na tu novou životní cestu vzít a co opatrovat?

IMG 20191010 152524

IMG 20191010 152524

JAKÉ NOVÉ ŽIVOTNÍ CYKLY V ŘÍJNU ZAČÍNAJÍ….

Vyberete si kartu?

 

Karta Vlevo

Podívejme se v říjnu pravdě do očí a začněme být sami sebou v tomto světě. Možná je čas něco ukončit, ale také něco začít – něco, co s Vámi více doopravdy souzní. Čas vhodný na nové pracovní i osobní začátky – čas vhodný na všechno, s čím jste váhali, ale srdce Vás k tomu táhlo.

Karta Vpravo

Odvážně vpřed. Pomoci by Vám v tento čas měl osud sám tím, že Vám předloží tu pravou výzvu, kterou máte odvážně chytit a už ji nepustit!

Karta Uprostřed dole

Možná potřebujete začít nový cyklus  života s jakýmsi odpuštěním, propuštěním minulosti nebo nalezením klidu. Všechno, co vám bude tyto emoce i události nabízet, přijímejte. Je to léčivé a umožní Vám později začít s energií sobě vlastní začít něco nového. Čas čištění, truchlení i uvědomování si toho, co vlastně mohu druhým s láskou nabídnout.

TAK KRÁSNÝ ŘÍJEN!

O autorce:

Jody Bergsma vystudovala strojírenství i přesto, že od dětství ráda malovala a zachycovala své sny, vyhrála spousty malířských soutěží. Později zjistila, že malování je jejím posláním, a kromě svého talentu využila i znalosti geometrie, založila si svou společnost a dala se do vytváření mnoha obrazů, výstav, ilustrování šesti fantasy knih, z nichž tři také sama napsala. Žije se svými dětmi v Bellinghamu ve Washingtonu. Více o ní najdete na www.bergsma.com

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com

IMG 20191010 150843

IMG 20191010 150843

Související články