Týden od 4. – 10. 1.: Kam se nám rozutíkají síly, tam jsou velké dary

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení

Tarotskop na tento týden je tady. Dejte si pozor na pocit vysílení, je třeba ho řešit, ale také sledovat, kam míří. Protože tam na nás při troše odpočinku nebo porozumění čeká dost velký diamant….

logo ruzove nejlepsi

logo ruzove nejlepsi

Dala bych si tento týden pozor, kam mi utíkají síly, které mi utíkají. Síla v našich rukou, nohou, hlavě… jednoduše to královské zářící „to naše“ je nyní ohroženo emocionálními horskými drahami. Karty jsou jednoznačné. Nahoře extrémně pevné a vášnivé, ziskové… dole zklamané, unuděné, či spíše depresivní a hlavně poraženecké.

Jak to může vypadat v reálu?

Někomu se může extrémně dařit – ale opravdu až tak, že může skončit v jisté samolibosti, no budiž, však takové dny nezažíváme denně, takže dopřejme to těm úspěšným. Ačkoliv mám pocit, že spíše se to pojí se spokojeností ve dvou případech: Kde jsme něco rázně ukončili a nyní máme KLID (bože to je klid, jak je to jen možné?) a tam, kde jsme překonali něco temného a škodlivého v sobě (jak ta druhá strana mince je zářivá?)… a pocitový úspěch se týká více žen, záležitostí, které došly samy do spravedlivého vyrovnání a daly nám oddychnout a pak všude tam, kde začínáme nové  projekty a jsme si bezpochybně jisti tím, že budou úspěšné! Tam všude vrhněte síly, tam všude najdete to dobré a silné ve chvíli, kdy máte třeba i ten pocit, že síly utíkají.

Protože tu je i ten druhý protipól. Můžeme mít stejně tak pocit, že síly utíkají a že se nám nic nedaří. V takovém případě zvažte, jestli si nestojíte na štěstí či vůbec pohybu směrem vpřed a plynutí tím, že si berete (necháváte brát) možnosti volby. Nebo neberete vůbec v potaz fakt, že můžete – máte být šťastni. Že nic než úspěch nebo klid, spokojenost, lhostejno, co je vaším cílem, se vlastně nepřipouští. Žábou na prameni je zklamání, truchlení, pocit oběti, ve kterém se již nezdravě vyžíváme. A intuitivně tušíme, že už toho bylo dost…musíme s tím skoncovat.

Vydejme se tedy tímto týdnem tam, kde cítíme, že nám síly ubývají i přibývají – to místo je stejné. Jen v jednom případě tam najdeme rozkvět a v druhém úlevu a první krok z temnoty.

Více na: magazinbonboniera.blogspot.com, YT

a  modracesta.blogspot.com (výklady pro vás)

Související články